Skocz do zawartości
umiem grac?

Problem występujący tylko na waszym serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Na samym początku mówię, że nie wiem czy dobry dział wybrałem jednak myślę że jest to związane z tym serwerem ponieważ tylko na nim takie błędy wyskakują.

 

 

Otóż grałem już kiedyś na tym serwerze lecz pod nickiem którego już nie pamiętam, po okresie około 2-3 miesięcy wróciłem na ten serwer.

 

Pierwszego dnia wszystko ok, więc zakupiłem sobie premium lecz gdy zakupiłem premium nie mogłem już normalnie grać na tym serwerze.

 

Podczas gry na Waszym serwerze nagle cs się zacina i nie da sie go wyłączyć ani przez 'menedżer zadań' ani w żaden inny sposób trzeba resetować komputer. 

 

Myślałem że jest to może wina cs'a więc reinstalowałem, pobierałem różne wersje ale to na nic. Za każdym razem pojawia sie crash który jest nie do zniesienia,

 

Mam nadzieję że administracja pomoże mi rozwiązać ten problem. :) 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Miałem tak samo. Mi pomógł całkowity reset dysków. I ponowne zainstalowanie cs'a. :)

 

 

Nie jest mi to na rękę ponieważ dopiero robiłem reset całego kompa...

 

 

@edit zauważyłem że crash występuje przy nożu (karambit) i sprawdzaniu statystyk gdy równocześnie kończy się runda...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

wpisz /modele po wejściu na serwer i zmień sobie config

 

 

a czy da się to jakoś zrobić żebym automatycznie wchodząc na serwer miał standardowe modele?

 

 

@Edit Można zamknąć, wszystko śmiga :) Dziękuje wszystkim za pomoc. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...