Skocz do zawartości
That Venix

Więcej map

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że traina i alpina to można dodać bo to przecież dosyć popularne mapki chodź ostatnio to gracze wybierają non stop assaluta i jego różne odmiany :).

 

 

 

 

 

PS: Jeżeli była by taka możliwość to przydała by się komanda "mala mapa" działająca tylko wtedy gdy na serwerze znajduję się 10 lub mniej osób :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście chciałbym zobaczyć: cs_militia, cs_backalley, de_mirage, de_survivor, de_cheateau, de_tuscan, de_vertigo i de_cbble. Niestety jak napisał Krzychu i tak każdy nowy gracz, dzieciak czy nie - będzie graćdusty, asfalty i westy, dlatego podpinam się do wypowiedzi NeQa, aby zwiększyć ten limit powtórek map do jakichś 15 rund przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Train, Alpin, może Nuke2010, Inferno2010, w końcu to te same* mapy tylko odświeżone. Do tego może jeszcze Office i Office_Rats. Te mapy powinny być w miarę grywalne. Niestety, ale dużo Waszych propozycji nie ma kompletnie sensu. Nawet jeśli bym zmienił ilość co ile map i w końcu wybrali by jakąś nową, to wierzcie mi, wcale jej grać nie będą, tylko po prostu wyjdą z serwera. Wiem to z doświadczenia. 

 

 

Do tego jeden z asfaltów idzie out. Tylko który?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodane zostały:

 

cs_office

 

de_office_rats

 

cs_alpin

 

de_train

 

de_tuscan

 

 

Na razie te mapy. Jak padną jakieś sensowne propozycje, lub zobaczę nawet grywalne na innych serwerach wrzucę kolejne. Do tego czasu /cl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...