Skocz do zawartości
Gość

ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

wg mnie ninja powinien miec tylko kose i zeby nie dzialaly na nim zadne perki z kosa, np awp, dezercja itd a speedhacker powinien dostac deagle + obrazenia z int

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

wg mnie ninja powinien miec tylko kose i zeby nie dzialaly na nim zadne perki z kosa, np awp, dezercja itd a speedhacker powinien dostac deagle + obrazenia z int

 

 

dokładnie ninja nie powinien mieć mozliwości na broń tak jak speedhaker :D jest wystarczająco mocna . ale po co te posty? ninji nigdy nie zmienia bo za dobrze zarabia, każde dziecko kupuje jak tylko wejdzie na serw a później płaczą ( jakim prawem mnie zabił i dlaczego mnie widział !!! ma WH o boooze ja nie mogłem zginąć na ninji banujcie go)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Moim zdaniem niech zostanie tak jak jest, co chwilę pojawiają się tematy żeby osłabić ninje ale pomyślcie dzięki tej klasie serwer zarabia na siebie, gdyby nie było premek to serwer by padł w parę dni!

 

 

Skąd Ty możesz, że klasa Ninja utrzymuje serwer? No powiedz skąd? Przecież nigdy nie miałeś dostępu do takich rzeczy i zapewne nikt Ci ich nie podawał. Czasem piszesz takie farmazony, że nie chce się czytać, a jak już się to zrobi to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

 

 

 

Co do samego tematu, jest mi to szczerze obojętne, mimo że nie gram niniją i od dłuższego czasu nie gram, ale mimo wszystko bez perków typu: modul odrzutowy, buty komandosa, moc komandosa i wiele innych łatwiej by było ją zabić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

mi chodziło ze skoro ma juz 1/1 z kosy to po co deagl ? i powinni tak dopracowac zeby perki z bronia nie dzialaly. troche kijowo wyglada jak ktos niuewidzialny zabije mnie z awp bo ma takiego perka, albo z dezercji . chodzi o to zeby inni mieli szanse . a druga sprawa to speedhacker, on ma sama kose, tez 1/1 z kosy ale sama kose i mozna by dodac deagla i np 1-2,3 na odrodzenie sie po smierci .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za ! Gram od czasu do czasu ninja ale uważam tak jak większość graczy,że jest za mocna. Nie powinien dostawać perku ,jak się trafi awp/dezercja a co lepsze zestaw piłkownika to jest pogrom ,z deaglem to troche przesada , ninja jak i speedhaker powinien go mieć :) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...