Skocz do zawartości
Master

3 miejsca.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :) co wy na to aby dodac do naszego serwera top 3 miejsc na koncu mapy ktore są gratyfikowane doswiadczeniem?

 

 

Proponuje takie wartości expa

 

1.500 exp

 

2.300 exp

 

3.200 exp

 

 

 

rozmawialem juz o tym z #Mart_Verum i jej chyba tez sie taki pomysl podoba :) niemniej jednak ciekaw jestem co o tym sadzi reszta graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za. ;)

 

Już kiedyś był taki temat było obiecywane iż zostanie to wprowadzone na serwer ale się nie doczekaliśmy. :)

 

Więc popieram jak najbardziej :D

 

 

 

Można by było zrobić tak, że jeżeli ktoś ugra nuke i puści to mapa się nie będzie zmieniać  tylko pozostajemy na niej dalej lub wykombinować  coś innego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tego pomysłu, nie jestem pewny, ale kiedyś to chyba było na serverze i był z tym jakiś problem. Albo nie dostawało się expa w ogóle, albo coś innego. 

 

 

 

Jeżeli plugin nie będzie nic bugował, to jak najbardziej na tak, co do nuke, zawsze kończyło mapę i zmieniało, także mi osobiście to nie przeszkadza. Bomba atomowa niszczy wszystko. :D :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł bardzo dobry były już rozmowy na ten temat i mam nadzieję ze w końcu coś ruszy z tym do przodu:P

 

Do do bugowania Lovek, na cod 400 jest taki plugin i działa bez zarzutów. Można było by pożyczyć albo ukraść od nich owy plugin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...