Skocz do zawartości
NeQ

Usunięcie kanału.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z TS:NeQ

2. Kto zawinił / problem:Tego jeszcze nie wiem.

3. Opis sytuacji / problemu: Otóż otrzymałem dzisiaj kanał 

 

http://multi-head.pl/topic/67060-kana%C5%82-neq/#entry350002

 

Pod administracja ponieważ miałem do tego prawa zgodnie z tym tematem 

 

http://multi-head.pl/topic/66519-przywileje-dotycz%C4%85ce-redaktor%C3%B3w-oraz-zach%C4%99ta-do-sk%C5%82adania-poda%C5%84/

 

jednak mój kanał został usunięty...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawi mnie dlaczego podpunkt został usunięty dopiero wtedy gdy ktoś sobie takowego kanału zażyczył?

 

Dla mnie takie coś jest rzeczą niezrozumiałą.

 

To tak samo jak by ktoś wygrał w totka ale zmieniono zasady (po jego wygranej) że trzeba mieć 8 cyfr żeby wygrać.

 

Tutaj jest tak samo zgłaszam się komuś to nie pasuje ( i już po moim zgłoszeniu (wygraniu) nagle zmieniają się zasady.

 

Wgl ale to wgl nie podobają mi się takiego typu manewry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


poprosili mnie o to moderatorzy TS3 z bardzo prostych względów. W dziale administracji jest mnóstwo kanałów, więcej niż prywatnych.

 

W dodatku zaszło małe nieporozumienie, ponieważ przywileje zostały ustalone z poprzedniego tematu do redaktorów, gdy wtedy nie występował taki problem.

 

Nie sadzę, że to było aż tak wielkim problemem to czy kanał jest wyżej czy niżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ciekawi mnie dlaczego podpunkt został usunięty dopiero wtedy gdy ktoś sobie takowego kanału zażyczył?

 

 

Nie przeglądałem tego działu więc po prostu nie zareagowałem. Rok temu były jeszcze kanały dla opiekunów serwerów lecz zostało to usunięte, ze względu na dużą liczbę kanałów administracji. Drz@EvO fajnie wszystko wyjaśnił więc temat można zamknąć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...