Skocz do zawartości
KrolJulian

Król na Admina!:)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Krol Julian

Wiek: 23

Doświadczenie (w byciu adminem): bylem adminem na 2 serwerach 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): na poziomie admina. Ciężko wyczuć takie 6-7?

Staż w CS-sie: w latach bęzie jakieś 7 lat?

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Bom jam jest KRÓL:D a tak na poważnie to chociażby z dzisiejszego poranka, 3 gości ewidentnie miało wh i 2 na sh i nie miałem nawet do kogo napisać bo wszyscy byli off;/

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: oj różnie... w poniedziałek calutki dzień chyba wczoraj za to jakieś 2-3 tylko ale średni poziom tych 2-3 h pewnie będzie

Kontakt: najlepiej Steam nick Król Julian 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/krol%20julian/80.72.43.106:27027/

 

zaznacze ze jbc to bylem od 21go do 30go na wakacjach wiec wtedy nie mialem zadnego akt;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.gametracker.com/player/krol%20julian/80.72.43.106:27027/ - gt nie jest takie złe w jednym dniu nawet 13h przegrane o.O

 

Grając z Tobą zdążyłem zauważyć, że jesteś opanowany i kompetentny. Masz poczucie humoru i można z Tobą pożartować. Jeżeli sytuacja tego wymaga zachowujesz powagę. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń i jestem na tak. 

 

 

 

Powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie. Nie masz wymaganych 100h przegranych na serwerze. Na te wymagania nie ma mocnych.

 

Popraw aktywnosc na serwerze Bo ostatnio widzę coś cięko i sprubój ponownie za jakiś czas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...