Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Ban za nic...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: <> PrO NiNJa <>

Godzina, data zdarzenia:  ok. 16:00

Mapa: nie pamiętam

STEAM_ID / IP: 95.49.140.241

Uzasadnienie: Dostałem bana od DwA gRoszE do WinA...   Powod : ' chyba powinno wystarczyc ' ...  możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi ? Bo za grę na serwerze nie słyszałem żeby bany były...

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina . : : DwA gRoszE do WinA : : .. 

[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 16 godzin , 22 minut i 9 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : <> PrO NiNJa <> 

[AMXBans] Powod : ' chyba powinno wystarczyc ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1563565399 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 95.49.140.241 ' 

[AMXBans] =============================================== 

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A czemu nie zrobiłeś ss'a jak napisałeś że jestem cipa cwaniaku ? Myślisz sobie że jesteś adminem to możesz innych obrażać ? Chyba coś Ci się w głowie pomieszało...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To sb "człowieku" przypomnij jak nie poszedłem do paki i nawet napisałem że zwiesiłem bo nie wiedziałem że wgl paka jest podłożona... Napisałeś że jestem cipą  ,a dokładnie że gram jak cipa ... a ja nie pozwolę się jakiemuś śmiesznemu adminowi obrażać...  Kim Ty jesteś wgl żeby obrażać innych na serwerze...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@PRONINJA jeżeli masz takowy dowód, to przedstaw (sprawdź HLTV), co nie zmienia faktu, że w tej sprawie był pojazd po rodzicach nietolerowany na naszych serwerach. Jeżeli będziesz miał dowód na niego to konsekwencje zostaną wyciągnięte.

 

 

 

Inną sprawą jest to, że użytkownik banujący CIę zrezygnował dzisiaj ze swoich funkcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Urojenia to masz sam ,a ja się nie zamierzam tutaj kłócić bo nigdy na nikogo nic złego nie napisałem... jak zobaczyłem że jakiś śmieszny gość pisze do mnie że jestem cipą to nie zamierzałem przejść obok tego obojętnie... żałuje że najpierw nie zrobiłem ss'a a później Ci odpowiedziałem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin banujący zrezygnował, a na obrazę względem gracza brak dowodu, a nawet jeśli to nie ma go jak ukarać. Co nie zmienia faktu, że za wjazd na rodziców tygodniowy ban jak najbardziej się należy. Nie tolerujemy jakiegokolwiek obrażania, nawet w afekcie, tego typu.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...