Skocz do zawartości
kiedyjestjutro

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Problem - grube ][_, ([]) ][_, ([]) / stFu.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: Jakieś 3 dni temu się zorientowałem

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Nikt nie zawinił , mam problem z IP (chyba)

 

Dowody: 

http://speedy.sh/RkETH/2015-07-06-00001.jpg

Świadkowie: Nikt

 

Uzasadnienie:

 

 

Witam. Napisałem już o moim problemie w dziale "Odwołanie od bana" ale nie udzielono mi pomocy i nie miałem pojęcia gdzie ten temat umieścić. Z góry przepraszam jeżeli w złym dziale go umieściłem.

 

 

 

Sprawa polega na tym że gdy chce wejść na wasze serwery a je po prostu lubię to wyskakuje mi że mam ban permanentny i zbanowany "jestem" na nick Magik a takowego nigdy nie używałem jak i czitów na waszych serwerach. Miałem tu admina na ZM póki na nim było 32/32 zajętych slotów. Nie adminie aktualnie bo po prostu nie mam czasu. Wiem o co chodzi w banowaniu i wiem też że nie mam SS ani zbanowanego Sid bo jest czysty. Na dziale UB powiedziano mi że mam zresetować router w celu zmiany IP , ponieważ jakieś LMAO miało takie samo IP jak ja i dostało permanentnego.

 

 

 

Restartowałem mój router kilkanaście razy i nic to nie pomogło. Nie powiem bo czuję się urażony że pomimo że jestem tu od paru lat traktujecie mnie jak pierwszego lepszego nowego gracza i nie staracie się pomóc.

 

 

 

Napisał do mnie na PW moderator "August:" bym mu na PW wrzucił konsole (jest w dowodach powyżej) i stwierdził iż mogę normalnie wchodzić na serwer a jeżeli nie to nie może mi pomóc. 

 

 

 

Naprawdę nie mam pojęcia co zrobić ponieważ nikt nie chce dać UB na to IP ponieważ odbanują pewnie jakiegoś 5-latka który już pół roku temu zapomniał o tym serwerze.

 

 

 

Nie błagam z łaską o UB. ale o pomoc w problemie, bo jednak miałem admina i ładnych kilka miesięcy VIP'a. Do tego od 2 lat nie zmieniłem serwerowni więc proszę nie traktować mnie neutralnie bo tak samo jak wam zależy mi na tym serwerze.

 

 

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

stFu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiedz mi jaki masz internet. Jaki dostawca i jaki router

 

 

2 grosze jesteś tu dla rangi czy po to żeby pomagać ?

 

Skoro pisze któreś już odwołanie, był naszym graczem i zarazem adminem to chyba należy spróbować pomóc. A taki post jaki dodałeś jest zbędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...