Skocz do zawartości
Jami :v

zbyt długi ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Jami :v 

 

Godzina, data zdarzenia: teraz 

 

Mapa: dust2

 

STEAM_ID / IP: 83.22.29.52

 

Uzasadnienie: Na serverze znajdował się Pan admin strafa morku. Po serverze biegał 100% hax mierzenie przez sciany 3-4 banie w ciągu 1,5 sekundy no to go grzecznie zgłosiłem raz,drugi,trzeci. Pan admin wszedł na spekta owszem ale nie po to by sprawdzić tego gracze ( nadmienie ze niektórzy na serverze to już napominali o jego zbanowanie) tylko żeby dać jakieś bana na 5 min dla kogoś innego. Więc stwierdziłem że jako przykłądny i uczciwy gracz waszego servera zrobię demko bo admin musi sobie pograć. Gdy już od 3 min robiłęm demko Pan admin łaskawie stwierdził "dobra wstawie mu ss".... No po prostu rewelacja :) Skoro taką łaskę mi robi to mu napisałem w mniej przystępny sposób żeby pozbył się rangi admina skoro tak mu wadzi w grze a mianowicie:

 

 

 

 

Trojan (RADIO): Fire in the hole!

IsAmUxPompa killed siwaczek with m4a1

(GRACZ) Jami :v :  pozbadz sie admina bo tylko rujnujesz ten server przyjaciele

siwaczek dro

*** Trojan killed AnomalyBiceps with a headshot from deagle ***

PTB: Round ended, checking teams.

[ Mistrzowski Legendarny Orzel ] Jami :v :  kurwa laskawie ssy mu zrobisz.

 

 

Oczywiście Pan strefa tym razem natychmiastowo zobaczył wiadomość nie tak jak w przypadku zgłaszania haxa. I tak wiem, że admin nie ma obowiązku reagować w ogóle lub od razu na zgłoszenia. Za powyższą wiadomość dostałem bana na TYDZIEŃ. Pierw nie uzasadnione bany od Regisa teraz to no no dajecie pokaz umiejętności. Proszę o skrócenie bana do dnia lub dwóch myślę że to zrekompensuję urażoną "dupę" pana admina :> 

 

 

 

Pozdrawiam wasz ulubiony użytkownik do spraw spiny z administracją Jami :v :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapraszam admina "strefa_mroku" do wypowiedzi i przedstawienia dowodów. 

 

Z racji, że Admini na CS:GO #2 grają pod innymi nickami niż podali w dziale @, niech admin sam ten temat znajdzie i się wypowie. No chyba, że wolicie odpowiedzialność zbiorową :)

 

 

 

@.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


myślę ze gracz jami upominał się o bana dla tego pana dwa razy wszedłem na spec i ale nagle na czacie było obrażanie wiec dałem bana na 5 min potem po kilku akcjach haxa dałem mu ss a potem pan jami zaczął mnie obrażać ze jestem żałosny i ze mam zrezygnować z admina ponieważ się nie nadaje na niego wydaje mi się ze obraza admina powinna być karana dosyć surowo 

 

 

 

Pozdrawiam jeśli to ja zawiniłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli nie posiadasz dowodów w postaci ssów lub demka, odwołanie jest pozytywne.

 

 

 

Pamiętajcie, że admin nie jest bogiem, Admin jest dla gracza a nie gracz dla admina. Za to że powiedział że jesteś żałosny, dałeś mu bana na tydzień? Bez przesady. 

 

 

 

Na prośbę gracza skracam bana do 1 dnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...