Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Dostalem Bana za gadanie z kolega ....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest



 
[Laura Hutte] Siejak
22;08 de-inferno

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'obrazasz'
[AMXBans] Duration: '1 week'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:935798295'
[AMXBans] Your IP: '89.73. 
 
rozmawialem sb z kolega mowilismy sb jak zawsze nagle odmin nie wiem za co zabnowal mnie i jego na tydzien . bardzo prosze o szybkie rozwiazanie tej sprawy . dziekuje . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

mozna by to jakos przyspieszyc po ja mysle ze za slowo " Zamknij Ryj" do kolegi nie zasluzylem sb na bana na tydzien tylko na kika lub bana na 5 min na ogarniecie sie  :give_rose:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


admin decyduje na ile dać bana w zależności od obrazy, Ty mówisz, że powiedziałeś tylko "zamknij ryj" a może było tego więcej tylko tego sam nie napiszesz :) 

 

no ale poczekamy na wypowiedź admina banującego 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacytuję Twoje słowa: "cioto" "pizdo"

 

Słowa padały na przemian od dwóch z was, więc skoro masz kogoś w klanie, tez powinieneś z nim mieć stosunki przyjacielskie.

 

 

 

Sorki ale z tym zamknij ryj i swoim niewinnym zachowaniem lekko przesadzasz.

 

Na serwerze grają czasem młodzi ludzie którzy jeszcze nie nauczyli się przeklinać a co dopiero w ten sposób obrazać.

 

Niestety, wypowiedzi z mikro nie da się nagrać kiedy ktoś robi to znienacka.

 

 

 

Przy okazji cały waszy ubogi ns-wski klan [Laura Hutte] jest ciekawy. Dajecie sobie info na TS czasem, ale tego sie nie da udowodnić.

 

 

 

P.S.

 

to nie jest pierwsze wasze takie wejście, i praktycznie za każdym razem jeśli już któryś z waszego klanu łaskawie się odezwie, to zawsze coś wpadnie w ucho :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

czyli admin nie ma dowodow prosze o ub dziekuje :) 

 

i chcialbym zaznaczyc ze wszyscy tam przeklinaja nie tylko my nawet tobie sie nie raz zdarzylo wiec a ja wbijem na serwer na minute nawet rundy nie zagralem i odrazu dostalem bana hahah to jest smieszne ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za perfidne obrazy, należy się odpowiedniej długości ban. Dowód? gracze na serwerze, demko hltv pokazuje kto był, część to są stali gracze. Jak się wypowiedzą że nie obrażałeś ok :)

 

 

 

Obrazy, a przeklinanie, to dwie różne rzeczy, a skoro grasz wiecej w cs niż chodzisz do szkoły, proponuję zaglądnąć do słownika języka polskiego :)

 

 

 

P.S.

 

Dlaczego mam wrażenie że masz 16-18 lat ? więcej Ci nie dam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no okej niech sie wypowiedza tylko w miare szybko . i to nie byly obrazy sb tak mowilismy jak napisalem zeby byl spokoj i kultura to kolega cos powiedzial i ja wtedy powiedzialem "Zamknij ryj" i dostalem bana wiec jaki to ma sens :) brawo jestes dobry ale widze ze ty masz niewiele wiecej :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez zbędnego spamu, ban należał się w 100%, admin nie musi nagrywać demka z całej gry, ale mógł chociaż troszkę rozmowy wyłapać demkiem.

 

Sam się przyznałeś do zarzucanych Ci czynów, jednak ban na tydzień to lekka przesada, prosiłbym UBT (lub administracje wyżej) o skrócenie długości bana. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...