Skocz do zawartości
Gość

Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: LosMix

 

Wiek: 15 (Za 3 miesiące będę miał 16).

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem na 3 serwerach (nie wiem czy dalej są).

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

 

Staż w CS-sie: od 4 do 5 lat.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego Ty: Ponieważ widzę dużo graczy z czitami. Dzisiaj był przypadek, że gracz miał aima i zanim admin przyszedł nikt już nie grał. Chciałbym temu jakoś zaradzić.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-6 godzin.

 

Kontakt: 54607905 gg

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/LosMix/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Narazie jestem na nie, pograj troszke z nami dluzej, pokaz ze Ci zalezy, argumenty moje sa takie: nie widac Cie praktycznie na serwerze, gracze Cie nie znaja.. Twoja wypowiedz co do doswiadczenia tak naprawde nie mowi nam czy ogarniasz temat czy nie:D  kazdy moze sobie napisac ze byl na 100 serverach adminem chociaz nim nie byl, GT jako tak ujdzie, brak steamu kolejny minus, ale skoro masz kupic to mozna oko przymknac, ale tak jak powiedzialem, narazie jestem na nie, pograj z nami troszke dluzej ;) wyrob o sobie jakas opinie...

 

 

 

#Pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby masz 1301 minut na tym nicku, ale przez ostatnie 30 dni byłeś tylko 3 razy na serwerze. Podanie zamykam na okres tygodnia, jeżeli w tym czasie będziesz aktywny podanie zostanie ponownie otworzone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...