Skocz do zawartości
Pablito :D

ubt próba numer 2 :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pablito :D

Wiek: 19 :)

Data rejestracji na forum: 23.03.2015

Czas spędzony na forum: 8 dni i prawie 23h :)

Doświadczenie w ocenianiu: admina mam więc chyba nie takie złe :)

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: nie

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: tak, za niedopatrzenie admina (podszywka (1)Pablito :D)

 oprócz tego to nie

Dlaczego Ty?: chyba to samo co w poprzednim podanku :0 pomoc UBT. siedzę dużo na forum więc sprawdzić ssy z innych serwerów czy dodać bana za aima to nie taki problem :)

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: to zależy od dnia, co kilka minut zerkam forum myślę, że z przynajmniej 2-3 h

Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie) prawie, myślę, że 2 dni to nie jest problem :) bo 3 lipca będą równo 2 miechy

Coś od siebie: myślę, że nikt się nei obrazi, jak wkleję z poprzedniego podania :) 

"mam na imię Paweł, pochodzę z Wielkopolski a dokładniej z Kalisza. swoją drogą takie trochę zadupie no ale cóż poradzić. interesuję się komputerami, szeroko pojętą elektroniką w tym tworzenie wzmacniaczy audio  :) Lubię jeździć na rowerze i próbuję się nauczyć jeździć na rolkach choć średnio mi to idzie szczerze mówiąc. jeżdżę na nartach i trenuję wspinaczkę ścianową i trochę buldering. "

 

Pozdrawiam Pablito wasza morda :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...