Skocz do zawartości
Toxi

Zlecenie na filmik

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam[/align]

 

[align=center]Piszę ten temat odnośnie stworzenia filmiku na podstawie linku który dam poniżej. Chcę  żeby było dobrze zsynchronizowane a nie że tekst pojawia się 10s przed albo po wypowiedzeniu kwestii przez typa.[/align]

 

[align=center]Chcę aby efekt był praktycznie taki sam jak u minejaszczur'a. Przykładowy filmik:

 . Ma być to tak praktycznie zrobione jak u niego. Nie ma to być zrobione na odpierdziel bo takiego po prostu nie wybiorę. Co ja oferuję, kupię VIP'a aż na okres [/align]

 

[align=center]3 miesięcy (mogę kupić zamiennie klasę na CoD'a)[/align]

 

[align=center]Widzę np. po fragmovie które są tu publikowane że są ludzie którzy znają się na rzeczy więc nie martwię się o efekty ;) .[/align]

 

[align=center]Mogą być tam wstawki tego typu:

 tak jak tutaj np:
[/align]

 

[align=center]Wybiorę które najlepiej mi pasuje. [/align]

 

[align=center]Link :http://www61.zippyshare.com/v/paLW3Ef1/file.html[/align]

 

 

 

PS. Proszę nie zamykać tematu

 

@edit  Strajki ,dzięki za info :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zajmuję się filmikami ale premka na codmodzie mnie nie interesuje, bo tam nie gram.

 

 

Mogę wszystko kupić, vipa na dd2,  dd2/inf, jb vip/super/ultra bądź premki na cod (ale to Ciebie nie interesuje). Pisałem że VIP'a (nie na tylko CoD'a) a  jakby ktoś nie chciał to mogłem również premke na cod'a.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...