Skocz do zawartości
Gość

DrOeY na Admina.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: DrOeY

Wiek: 15

Doświadczenie (w byciu adminem): Nie byłem adminem lecz chciałbym spróbować póki jestem aktywny i chce Wam pomóc ,ponieważ skład Wam się coś zmniejszył i na serwerze czasem brakuje admina rano i w nocy i nie piszę to po to by dostać admina tylko prawdę piszę.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nigdy nie byłem ale czytałem poradniki początkowego admina, wh i aim rozpoznaje, chce się nauczyć i liczę na to ,że w Sieci Multi-Head zostane na długo i dacie mi szanse spróbować. Nie proszę o Admina, Proszę o szanse, jeśli po tygodniu nie sprawdzę sie i będę wykraczał po za szereg to zdecydujecie co dalej.

Staż w CS-sie: 1 rok

Steam / NonSteam: Non Steam

Dlaczego Ty: Tak jak już pisałem, Adminów czasem nie ma chociaż i tak są często aktywni lecz sami dobrze wiecie... Znacie nick: Reklama.... Porażka... Gdy nie ma admina serwer to chaos, ping lata, cheater się też denerwuje i odpala swoje. Admin wpada zazwyczaj po czasie a ,że ludzie na u@ jeszcze nie piszą to dramat... cheater wyłączy i nie ma za co go zbanować. Chciałbym Wam pomóc, znam podstawy i to powinno mi wystarczyć by dobrze zacząć wypełniać swoje obowiązki, początki bywają trudne ale mam nadzieje ,że nie zawiódł bym Was jakbym dostał szanse.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 30 Min Do 7 Godzin, Zależy od tego czy mam chęć i siłe ,ponieważ jestem chory (choroba długo mi już towarzyszy więc to nie przelewka)

Kontakt: GG 53544200, Multi-Head

Link do GameTracker'a:http://www.gametrack...2.40.110:27027/

 

 

 

Wymagania: 

- Wchodzenie raz dziennie na forum; (Tak)

- Minimum 15 lat; (Tak)

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; (Tak)

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; (Tak) (Nie dostałem bana za kulturę ani złamanie regulaminu, same ss'y by się upewnić )

- Minimum 20h przegrane na serwerze; (Tak)

- Posiadanie mikrofonu; (Tak)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Pozdrawiam DrOeY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzałem Twój gt, aktywny byłeś TYLKO W CIĄGU 4 OSTATNICH DNI.

 

 

 

Musisz pokazać, że Twój zapał nie minie. Zamykam podanie na czas 3-4 dni. Po tym czasie jeżeli Twoja aktywność wciąż będzie ładna zgłoś się do mnie, bądź innych osób z administracji z prośbą o otworzenie tego tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Zerowa aktywność w ostatnim czasie.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...