Skocz do zawartości
STR`.

podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:STR

 

Wiek:16

 

Doświadczenie (w byciu adminem):mialem admina na serwerowniach ffa , roznych aim/awp i dm

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

 

Staż w CS-sie:2 lata ns  4 steam

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty: Serwer mi sie bardzo podoba , i gdy widze cheaterow to mnie krew zalewa i Chcialbym pomoc w banowani czitow :D

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:5-9 h

 

Kontakt:Steam STR#zagram

 

  Link do GameTracker'a:http://www.gametrack...2.40.110:27020/

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu się zgodzę z Nebim nie odczekales dobrze 2tygodni.Twoje zgłoszenia z uwagami bądź przypuszczeniami o nieuczciwych graczy przeważnie potwierdzone ale jak narazie tylko to Cie cechuje...co jeszcze nad czym się powinieneś zastanowić to to że jesteś upierdliwy momentami az natretny co nie przybliży Cie to pozytywnego rozpatrzenia Twego kolejnnego podania.Popracuj trochę jeszcze nad tym odczekaj 2 tyg i jak zobaczę jakąś różnice będziesz miał moje tak.Nic na siel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj.

 

To co koledzy wyżej piszą to prawda, jesteś upierdliwy, miałeś odczekać 2 tygodnie, za nim złożysz podanie, moja wina bo na serwerze napisałem, że jak często grasz to nie widzę przeszkód. Moje zdanie różni się co nie co od reszty, jestem na tak, z tego powodu, że jak jesteś na serwerze to zgłaszasz i próbujesz coś z tym zrobić, piszesz mi na steam. Są i złe strony twojej pracy, jesteś impulsywny, dajesz się szybko wkręcić. Ale myślę, że mógłbyś zostać adminem DD2+DM, zobaczymy co powie reszta adminów. Decyzję podejmę jak się wypowiedzą.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...