Skocz do zawartości
tez147

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Skarga na admina Kagininka

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na nowego admina serwera JailBreak Kagininka. Grałem w ct jeden więzien mi uciekl inni byli w terrarium wieznie ktory uciekl wlączyl lave i zabil wszystkich to był teamkill lecz admin Kagininka zbanowal mnie za nic.

 

 

 

Admin nie wie nie banuje

 

 

 

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Kagininka. 

[AMXBans] Pozostalo ci 21 minut i 47 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Tez 

[AMXBans] Powod : ' Mass fk ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAMarrow-10x10.png_0 : 0 : 43166084 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 217.99.253.248 ' 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem w tej chwili na serwerze i nie powiem że poleciało kilka wulgaryzmów w jego stronę.Bo to nie jest wgl dopuszczalne!Nie wiedział kto wiec zbanował tego co prowadził ale okazało sie ze nie tego wiec zbanował kolejnego gracza!! Nosz ku*wa nie do pomyślenia to co sie wyrabia na serwerze.Są już dwie niepotrzebne osoby w naszej administracji i wydaje mi sie ale niebawem dojdzie i ta trzecia.Po za tym bany nie miały lecieć jak liście z drzew na wiosnę tylko dopiero po ostrzeżeniach trzech a przynajmniej po jednym!Koleś pisał "sory nie wiedziałem","luz,możecie mnie banować" itp było widać że czuł sie winny i wiedział ze zrobi złe ale niee odrazu jeb i ban..Tobie tak nikt raczej nie dawał banów o ile dobrze pamiętam.Badz też wyrozumiały dla graczy,admin nie jest dla nas tak o,admin jest dla graczy ma pomagac i pilnowac porządku.Dużo słów jeszcze mam ochote dodać lecz jak zawsze  sie nei chce xD Moja dzisiejsza spina do cb nie oznacza ze sie ne znamy juz,ja każdego biorę neutralnie nie ważne co robi ^^

 

 

Ps.Ogarnijcie proszę ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Widziałem jak klikałeś przycisk. W konsoli nie pokazało nicku.

 

 

Słucham?Teraz to poleciałeś grubo..Widziałeś powiadasz?On nawet w pobliżu nie był(na terrarium)Ciekawie...zapraszam do oglądania HLTV :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o rozwiązanie sprawy kogoś wyżej, ponieważ admin na admina składa skargę, co jest śmieszne....

 

 

Śmieszny to w tym momencie Ty jesteś ... Adnin COD 400 pisze na admina JB ,to żadnen problem tak ? Jest HLTV ,podajcie mape i sprawdzimy ,w tym momencie myślę ,że admin banujący popełnił błąd i nie chce się przyznać nam tutaj :)

 

 

/ps wypowiedziałem się tutaj bo brałem dużo na JB i wiem co z takich spraw wynika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...