Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Odwolanie -Niezniszczaln[Y]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

 

 

Twój nick podczas gry:Niezniszczaln[Y]

 

Godzina, data zdarzenia:11:41

 

Mapa:DD2

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:Witam, chcialbym przedstawic sytuacje ktora dzis sie wydarzyla ,oturz Admin (Prawdopodobnie karany 95 ) nie przeczytal regulamin ... i za to powinien otrzymac jakas kare, Gram sb na Cod nie wyszla mi akcja (Ja jestem czlowiek nerwowy xD ) napisalem na say (Cytuje: Kurwa Japierdole )  ZA chwile otrzymalem bana 1 godzina ? Zaskoczony bylem troche xD To juz moja druga taka sytuacja prosze o nakazanie admina czytania regulaminu ,poniewaz straszny syf sie robi na serwie a ja nie mam czasu pisac ciagle skarg na adma .....

 

DZekuje :)

 

Pozdrawiam  :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . a w regulaminie pisze ze mozna przeklinac :) a ban na 1 godzine to za duzo  , 30 min jezeli juz... , a Jezeli mozna przeklinac to przeklinam nie czapuje sie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można przeklinać ale bez przesady, a w Twoim przypadku czasem przesadzasz i to nie jest pierwsza sytuacja odnośnie twojej kultury więc też nie wkręcaj, że napisałeś tylko to co podałeś jako cytat bo już ostatnio było tak samo, a przedstawione prze zemnie dowody ukazały prawdę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...