Skocz do zawartości
G.R.R.

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Skarga na admina CoD 400 lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 26 czerwiec godzina 10:35

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Sprand lub Kakadu

 

Dowody: 

EmgS2GT.jpg

B1XMTaB.png

Świadkowie: Mario

 

Uzasadnienie: Sprawa wygląda następująco, że na serwerze gramy sobie w 18 osób po czym ja wychodzę na spekta nie blokując slotu innym graczom, zaznaczam ponownie grało nas 18-20 osób dostaje kicka "Blok slota" Troszeczkę się zdziwiłem skoro na serwerze mało ludzi a mnie jakiś admin wykopuje. Widziałem, że admin Mario w tym samym czasie gra na serwerze to piszę do niego, dlaczego dał mi kicka jak mało ludzi gra, odpowiada mi na steam, że to nie on, ale w tym samym czasie było dwóch adminów Sprand i Kakadu, więc to któryś z nich. Wchodzę ponownie na serwer znów na spekta tym razem jeszcze mniej osób i dostaje kicka z powodem "Następnym razem ban za tego spekta" Gdyby to się zdarzyło po raz pierwszy to po prostu olałbym całą sprawę.

 

Ja się pytam jakim prawem zostaje wykopany z serwera skoro nie blokuję innym graczom wejścia na serwer. W regulaminie nie ma żadnej wzmianki o tym, że jakiś określony czas można przebywać na spekcie. 

 

Np. Gdyby ktoś grał na WH, ja pisząc na u@ do admina o tym aby sprawdził danego gracza po czym nic z tym nie robi, zabrałbym sprawy w swoje ręce i wszedł na spekta i zaczął kręcić demko aby wstawić na forum. Też dostałbym kicka za siedzenie na spekcie? :)

 

PS. Panie Adminie dzieci możesz straszyć mikołajem ale mnie banem nie :)

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poważnie?Skarga za kicka i to słusznego w dodatku?Nudzi Ci się? ;) Na serwerze może, być i 5 osób a i tak możesz być wywalony ze specta,a czy powodem jest "blok slota"  czy  "afk spect" to nie ma różnicy.

 

A Ty akurat na spect nie siedzisz tylko jak jest 15-20 osób ale to samo się zdarza jak jest 30osób i nieraz parę razy dziennie cie kickamy.Tak więc polecam się ogarnąć i zając grą jak już jesteś na serwerze.

 

 

 

edit:

 

Co do twojego postu...gdyby powód nie był wybrany z modmenu tylko napisany ręcznie tzn. "afk spect" czy po prostu "siedzisz na spect" prawdopodobnie  nie byłoby tej skargi.A "blok slota" znaczy to samo..A spect jest przede wszystkim dla admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skargi zostały stworzone po to aby potem je używać. Jeżeli dla Ciebie jest to słuszny kick za nie blokowanie slota to znaczy, że nie przestrzegasz regulaminu. Druga sprawa to do czego służy ten spekt? :) Jeżeli jest pełny serwer to rozumiem, że tak należy robić. Ale przy takiej małej ilości osób...

 

W czym przeszkadza Ci osoba nic nie robiąca innym graczom i siedząca na spekcie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsze admin powinien zachęcić graczy aby weszli ze specta do gry, wtedy właśnie unika się takich sytuacji. Przyznaję rację skarga słuszna, ponieważ mógł nagrywać w tym czasie demko( chodź nie musiał). Ale od razu nie musisz go wywalać, jeśli gracz nie reaguje na to by wszedł do gry, wtedy go kickujesz. Ewentualny ban 5 min. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa wygląda tak. Jeżeli gracz chce nagrać demko ( co nie jest konieczne gdy jest admin) lub poczytać o klasach bo chcę którąś wybrać, to niech uprzedzi admina na u@ i nie zostanie wyrzucony z serwera. Dla mnie osobiście zbędne jest składanie skargi za kicka, nie róbmy wielkiego problemu , mogłeś też napisać do mnie na pw i rozwiązallibyśmy ten problem bez składania skarg. Jeżeli chcesz zrobić coś w czasie gdy jesteś na serwerze to po prostu wyjdź i nie będzie problemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez przesady zapracowana to ja nie jestem i znajde zawsze czas, jak jestem dostepna to pisz śmiało ;) I następnym razem żeby nie było nieporozumień, to lepiej wyjść z serwera niż być afk na spect.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...