Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> HAhah dobre:D


Bo tak!

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeszcze śmiesz bezczelnie podawać jakieś przykłady ssów jak perfinie z awki 6 baniek pod rząd zasadziłeś. Zapraszam do obejrzenia HLTV. Jest kilku świadków na serwerze, którzy w tej samej chwili masowo zgłosili Cię jako czita. Tak się złożyło, że w momencie kiedy byłeś na B oglądałem twoje poczyniania. 6 czy tam 5 baniek z awki pod rząd gdzie żaden strzał nie chybiony. Następna runda pierwszy strzał head + duble kill. Jak dla mnie temat jest prosty byłeś odpalony i powoływanie się na ssy to żaden dowód. Trzeba było nabić pewnie ranking to się zabawki załączyło.  Tyle z mojej strony, Podziękuj, że tak szybko bo mogłem jutro wieczorem opisać sytuację

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem demko i nie ma tam za wiele co rozpisywać. W rundzie przed banem widać akcje z 4 baniami z awki. W następnej kolejny strzał headshot.  Znacie kogoś kto na 5 strzałów sypie 5 baniek z awki bo ja nie bardzo. Czas zdarzenia jest podany w poście Odpalonego wystarczy 2 minuty wcześniej załączyć demo.

 

 

 

Demko jest załączone przez Odpalonego w pierwszym poście.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie obejrzałem demko i nie ma tam za wiele co rozpisywać. W rundzie przed banem widać akcje z 4 baniami z awki. W następnej kolejny strzał headshot.  Znacie kogoś kto na 5 strzałów sypie 5 baniek z awki bo ja nie bardzo. Czas zdarzenia jest podany w poście Odpalonego wystarczy 2 minuty wcześniej załączyć demo.

 

 

 

Demko jest załączone przez Odpalonego w pierwszym poście.

 

 

Nie wiem kolego kto ci dał admina, ale jeśli ty kierujesz się tym że ktoś strzela 5 razy hs, to nie daleka twoja droga. A swoją drogą podaj czasy z demka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że powiem dziecinie to ale demko czyste ocenione przez kilku graczy jak wyzej to że gracz strzela głowe od razu czit ? 

 

 

 

tak gracz dostaje UB bo demko czyte a u Ciebie widnieje niestety ostrzezenie w dziale z adminami 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...