Skocz do zawartości
Rekinek

Podanie Mojooooooooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mojoooo IN ATTACK

Wiek: 20 lat

Doświadczenie (w byciu adminem):  Nie dużo razy miałem zaszczyt zostać Adminem ponieważ nie ubiegałem się o to. 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: 6 lat na steam 

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Gram tu dosyć długo nie czituje i chciałbym sprawdzić się jako admin. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: do 2-3 h

Kontakt: Steam : Hilleerrr

 

 

 

Link do GAme Tracker : http://www.gametracker.com/player/MoJooooo%20IN%20ATTACK/80.72.43.106:27027/

 

 

 

oraz drugi nick :  http://www.gametracker.com/player/MoJo%20JoJoo/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Godziny są

 

2. Ogarnia

 

 

 

??????..

 

 

 

3. Aktywność musi być większa

 

4. Wcześniejsze podanie: "w ciągu mojej przygody z cs'em byłem adminem już nie raz 

:) Więc ogarniam to  :)"  teraz "Nie dużo razy miałem zaszczyt zostać Adminem ponieważ nie ubiegałem się o to."

 

5. Wcześniejsze podanie: 

Znajomość AMXX: 10 teraz 9 (nie będąc za wiele razy adminem, skąd możesz mieć znajomość amxx 10 ? - to nie tylko układ menu) 

 

 

 

??????..

 

 

 

Zaczął bym od sprawdzenia faktycznej znajomości AMX, jak będzie ok, to szansę można dać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie . Dlaczego? Ponieważ 2 nicki na serwie do mnie nie przemawiają. Dobij godzinki na swoim nicku to może zmienie zdanie. Pozatym http://multi-head.pl/topic/59647-odrzucone-podanie-mojo-jo/      end   http://multi-head.pl/topic/56007-podanie-reksio-3/    To twoje 3 podanie o admina u nas a piszesz że nie ubiegałeś się jeszcze o to :D  

 

To określ się w końcu czy twoja znajomość AMXX (W skali 1-10): To 9 czy 10?  Bo się gubię pomału... i watpie zeby była ona taka wysoka skoro nie miałeś jeszcze admina.

 

 

 

 

 

Na następny raz nie kręć bo nic się nie ukryje pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To twoje 3 podanie o admina u nas a piszesz że nie ubiegałeś się jeszcze o to :D  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem):  Nie dużo razy miałem zaszczyt zostać Adminem ponieważ nie ubiegałem się o to. 

 

 

 

 

 

kolodziej

On tutaj napisał ogólnie, nie ma tutaj żadnego podkreślenia, że chodzi i wyłącznie o Multi-Head.

Sprostuje: " Rzadko miałem admina bo nie ubiegałem się o takowe stanowisko dlatego też moje doświadczenie nie jest zbyt wielkie."

 

 

 

Jeśli chodzi o twoje podanie Rekinek to nie mam jakichkolwiek zarzutów co do twojej gry i do twojego zachowania podczas siedzenia na serwerze, jakoś nie wpadłeś w oko w kwestii za prowokację czy za przeproszeniem udawanie idioty czy też cwaniaka, kozaka jak to bywa niestety nocami, tylko jest w tym problem, że to jest twoje 3 podanie w których są przeróżne informację, raz piszesz jak wyżej, że doświadczenie AMXX wymieniasz na "10" a tutaj na "9" zmienny jesteś jak kobieta i to mnie niestety nie przekonuje i stawia Ci niezłego minusa, bo osobiście nienawidzę ludzi co próbują koloryzować, siać ferment i co się bawią w bajkopisarzy gdyż internet to nie księgarnia ani nie wydawnictwo, ale nie martw się, to się nie przełoży na moje zachowanie wobec Ciebie podczas siedzenia na serwerze. 3maj się z fartem w dalszym czasie na serwerowni.

 

 

 

Jestem na Nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...