Skocz do zawartości

  wazny

  Użytkownik

  O wazny

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 18.02.1988
  1. wazny

   Polecam tego gracza, gra bardzo dużo i wie ocb, widziany w nocnych godzinach ... na pewno się przyda !!
  2. wazny

   Również na TAK ... Daje info, dobry kontakt z graczami i humor
  3. Witam, Gracza PrestigiO zacząłem oglądać na początku jako DEAD i miał bardzo interesujące sytuacje wskazujące ewidentnie na wh, po czym siadłem i nagrałem demo prezentowane w linku potwierdzające moją opinię. https://www.dropbox.com/s/hxz08f3qxc4lokf/prestigio.dem?dl=0
  4. wazny

   Do gry i zachowania na serwerze nie mam zastrzezeń, ale do GT tak !! " Zależne od możliwości i chęci, czasem godzinka a czasami 10" --- chcesz admina to chęci zawsze muszą być . Ktoś kto gra raz na jakiś czas, nawet w jednym dniu 10godz to nie uczestniczy automatycznie reguralnie również na forum, co za tym idzie nie jest na bierząco !! Jestem na nie.
  5. wazny

   3m się
  6. wazny

   1. Godziny są 2. Ogarnia ??????.. 3. Aktywność musi być większa 4. Wcześniejsze podanie: "w ciągu mojej przygody z cs'em byłem adminem już nie raz Więc ogarniam to :)" teraz "Nie dużo razy miałem zaszczyt zostać Adminem ponieważ nie ubiegałem się o to." 5. Wcześniejsze podanie: Znajomość AMXX: 10 teraz 9 (nie będąc za wiele razy adminem, skąd możesz mieć znajomość amxx 10 ? - to nie tylko układ menu) ??????.. Zaczął bym od sprawdzenia faktycznej znajomości AMX, jak będzie ok, to szansę można dać.
  7. Nie da się mieć dwóch haseł na raz w 1 cfg ... Poproś opiekuna żeby zmienił ci na takie samo hasło jak masz na innym serwerze a jak nie to tak jak sunn pisał za każdym razem musisz zmienić !
  8. Skoro już się sprawdził i znowu często gra to jak najbardziej przyda się jeszcze jeden do pomocy !
  9. profil steam: wazny88 ? gram na steam od zawsze i odróżniam steam od ns !
  10. Zawsze gram tylko i wyłącznie na steam, bo gram na Macu i nie ma na ten sprzet cs no steam !!! Bede pozniej w domu to podam id.
  11. Jak widzę to piszę, bo raczej wszyscy gracze interesują się tym czy ktoś nie gra odpalony ? jako admin ma się dużo większe możliwości do sprawdzenia, zwłaszcza WH !!!
  12. Nick: wazny Wiek: 27 lat Doświadczenie (w byciu adminem): duże Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10 Staż w CS-sie: niecałe 7 lat Steam / NonSteam: steam (wazny88) Dlaczego Ty: Gram najczęściej w nocnych godzinach (22:00 - 03:00), jak jest mało adminów, stąd moje podanie. Zdarza się co prawda rzadko, że kogoś z administracji nie ma, ale zazwyczaj jak nazłość, jak nie ma to biega jakiś odpał. Poza tym, na serwerze gra bardzo dużo graczy i tym więcej adminów, tym szybsze wyłapanie cheatera. Zaznaczę jeszcze, że mam doświadczenie w byciu adminem z poprzednich lat oraz ostatniej serwerowni Harnaś. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4 godz. Kontakt: steam / gg: wazny88 / 3014860 Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.43.106:27027/ ____________________________ Pozdrawiam i liczę na pozytywny wynik.
  13. Jestem na TAK ? Lolka znam, gra bardzo dobrze, sprawdzał się jako admin na H******u to i tu też się sprawdzi !!! ? bany które występują na jego IP na pewno nie należą do niego !!!
  ×