Skocz do zawartości

  Wujek Biceps

  Użytkownik

  O Wujek Biceps

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 26.05.1995
  1. Wujek Biceps

   Nick : Wujek Biceps Data: do 25 października Powód : Niestety mam teraz problemy z internetem, trochę może potrwać aż sytuacja się zmieni ale nie bardzo jest to ode mnie zależne.
  2. Wujek Biceps

   Nick: Wujek Biceps Data: Do 9 października Powód: Problemy zdrowotne
  3. Wujek Biceps

   O aktywnym nic nie wiedziałem prawdę mówiąc a ss'ów nie zdążyłem zrobić. Nie mam w nawyku banować tylko na podstawie tego, że ktoś spina na czacie tylko upewniam się do winy gracza a na to trzeba chwilkę poświęcić zwłaszcza, że znaczna część zgłoszeń o domniemanych cziterach jest nietrafiona.
  4. Wujek Biceps

   Niestety przez mój błąd nie dodałem powodu bana, którym było niewykonywanie celów mapy. NIELEGALNY grając w TT, po upływie ponad połowy rundy kampił tuż przy swoim respie ignorując cele mapy. Na serwerze obowiązuje regulamin i skoro prośby o jego przestrzeganie nie skutkują to zbanowanie gracza w takim przypadku uważam za w pełni zasadne. Sama prośba tego gracza o UB i sposób jej przedstawienia jest niepoważna.
  5. Wujek Biceps

   Dużo przegranych godzin, wiek, staż na plus, ale często zbyt wybuchowy. Jestem za daniem szansy
  6. Wujek Biceps

   Brakuje jeszcze godzin na serwerze, daj się trochę lepiej poznać. Poza tym w podaniu nie zawarłeś zbyt dużo informacji. Za jakiś czas kto wie, ale w tej chwili jestem na nie.
  7. Wujek Biceps

   Widziałem Cię na serwerze pare razy, ale ilość przegranych godzin jest dosyć biedna jeszcze. Pograj na serwerze dłużej. Póki co nawet nie bardzo jest co o Tobie powiedzieć. Narazie na nie
  8. Wujek Biceps

   Nick :Wujek Biceps Data: 10-21 lipca 2015 Powód : Wyjeżdzam na wczasy do Grecji. Forum w miarę możliwości i czasu postaram się czytać, kontakt ze mną również prawdopodobnie pozostanie możliwy.
  9. Nick: Wujek Biceps Wiek: 20 Doświadczenie (w byciu adminem): Kilkukrotnie we wcześniejszych latach pełniłem tę funkcję Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6+ Staż w CS-sie: 6 lat Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Jestem graczem, który spełnia wymagania. Na serwerze zawsze staram się zachowywać kulturalnie, bynajmniej słów wulgarnych nie kierować do graczy. W miarę możliwości uzywam mikrofonu oraz zglaszam odpały na [email protected], Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależne od możliwości i chęci, czasem godzinka a czasami 10 Kontakt: Steam/forum = Wujek Biceps GT: http://www.gametracker.com/player/Wujek%20Biceps/80.72.43.106:27027
  10. W ubiegłym tygodniu nie miałem głowy do gry, taki wypadek losowy. Ale co trzeba nadrobie ;]
  11. Nick: Wujek Biceps Wiek: 20 lat Doświadczenie (w byciu adminem): Bycie adminem nie jest mi obce, w czasie mojej "kariery" w CS1.6 miałem przyjemność kilkukrotnie pełnić rolę admina. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6+ Staż w CS-sie: 6 lat Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Uważam że jestem dobrym kandydatem na admina. Spełniam narzucone wymagania. Co mogę poweidzieć o sobie to to że jestem bezkompromisowy, stanowczy a zarazem wesoły ;] Jak wyżej napisałem zdaża mi się czesto grać w nocy, kiedy jest problem ze znalezieniem admina, by posprzątał czesto występujących o tej porze cziterów. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jest to bardzo różna ilość czasu, zdarza mi się dosyć często grać cały dzień lub noc. Gram praktycznie codziennie. Kontakt: steam- Wujek Biceps Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Wujek%20Biceps/80.72.43.106:27027/
  ×