Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>NIBY MINA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Agresive

Godzina, data zdarzenia:18:37 22.06.2015r.

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:85.202.41:117

Uzasadnienie:Dostałem bana za minę w przejściu jak się na plant b wchodzi. Ale ja przecież ją postawiłem prawidłowo przed i to dużo przejściem po czym typek wszedł w minę i bez sprawdzenia napisał mina w przejściu po czym dostałem bana bez żadnego potwierdzenia że dana mina była dokładnie w przejściu. Więc proszę o ub albo screen a gdzie ta mina było bo admin na pewno nie sprawdził miejsca gdzie mina się znajdowała, ponieważ dostałem bana po 20 sek od wybuchu miny.

 

 

 

Dziękuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodu nie mam, byłem w tt, padłem, gościu szedł z mojego teamu(obserwowałem akurat jego postać) i delikatnie za drzwiami stała mina, w miejscu w którym nie powinna stać. Postaram się hltv załatwić, jednak to wieczorkiem.

 

 

 

 

 

Dodatkowo kilka razy Agresive upominałem Cię byś nie kładł min w tym miejscu.

 

 

 

 

 

Wieczorem ogarnę hltv i wrzucę.

 

 

 

 

 

Edited by astroe

 

 

 

 

Tutaj jest link: 8.32-9.00 gracz dynqu obserwujcie:http://www74.zippyshare.com/v/v0v1ZLcJ/file.html

 

 

 

Gracz Dynqu wszedł w minę(jego na serwerze oglądałem akurat), w momencie w którym wchodził w minę podczas normalnej prędkości(wiadomo akcja itd) wydawało mi się że mina jest w drzwiach, jednak była przed nimi

 

 

 

Ban już minął, jednak to co zrobiłem jest wbrew regulaminowi(gracz dostał bana za niewinność), więc proszę s@ lub opiekuna sieci o przyjrzenie się temu tematowi i ukaranie mnie w odpowiedni sposób.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... Nie karajcie Administratora każdy popełnia błędy. Chcę tylko żeby admin sprawdzał za każdym razem gdzie jest ta mina i nie odrazu banował.

 

Dziękuje 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...