Skocz do zawartości

Kolorowy wita Wszystkich !


Kolorowy_seN

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

 

Na imię mi Rafał, mam 22 wiosny już za sobą, gram na serwerze FFA

 :) 

 

Mieszkam w woj. Warmińsko-Mazurskim, Iława

k. Olsztyna :D

 

Co by tu jeszcze napisać, interesuję się informatyką od strony technicznej.

 

Jestem tzw. samoukiem ale wg mnie mam dość dużą wiedzę na temat systemów operacyjnych, pecetów i wszystkiego co z tym związane więc zawsze mogę z miłą chęcią "postarać się" pomóc, ponieważ wiadome, że człowiek całe życie się uczy i nigdy nie posiądzie całej wiedzy ;)

 

 

 

Waszą serwerownię znalazłem poprzez klik serwery, klik sort by ping i tak jak wbiłem raz, wbijam co dzień ;p

 

 

 

 

 

Także Kolorowy wita Was i ma nadzieję, że przyczyni się do budowania miłej atmosfery na forum i na serwerze ! ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, najpierw podanie, potem przywitanie? Trochę kolejności Ci się pomyliły. 

 

 

 

Pozwól, że takie uwagi mogą pisać admini z FFA, wyższa administracja bądź moderatorzy forum :)

 

Moim zdaniem bezsensowny twój post, gdyż nie widzę tu jakiegoś przewinienia byś mógł mnie poprawiać.

 

Podanie napisałem jako pierwsze, gdyż Ci co grają na FFA to mnie znają, nie muszę im się przedstawiać i to oni wypowiadają się w temacie, więc też nie widzę podstaw by pisać powitanie jako pierwsze, a podanie jako drugie :)

 

Powitanie napisałem dla wszystkich użytkowników forum więc mimo wszystko witam Cię :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozwól, że takie uwagi mogą pisać admini z FFA, wyższa administracja bądź moderatorzy forum :)

 

Moim zdaniem bezsensowny twój post, gdyż nie widzę tu jakiegoś przewinienia byś mógł mnie poprawiać.

 

Podanie napisałem jako pierwsze, gdyż Ci co grają na FFA to mnie znają, nie muszę im się przedstawiać i to oni wypowiadają się w temacie, więc też nie widzę podstaw by pisać powitanie jako pierwsze, a podanie jako drugie :)

 

Powitanie napisałem dla wszystkich użytkowników forum więc mimo wszystko witam Cię :)

 

 

 

 

 

 

Ale myślę, iż powinni Cię poznać użytkownicy forum, skad wiesz ze nie gram na FFA? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale myślę, iż powinni Cię poznać użytkownicy forum, skad wiesz ze nie gram na FFA? 

 

 

Przypuszczam, że nie grasz bo gram co dzień od 15 do późnych godzin wieczornych i takiego nicku jakiego używasz na forum nie kojarzę. A znów gdybyś grał to śmiem stwierdzić, że nie obchodziło by Cię to czy podanie napisałem jako pierwsze czy nie bo poznałbyś mnie na serwerze i widziałbym wypowiedź twoją w moim podaniu :) 

 

No ale ok . Skończmy ten spam ! ;d 

 

Witaj i myślę, że poznamy się od tej dobrej strony ! ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...