Skocz do zawartości

  Mlodyy5

  Użytkownik

  O Mlodyy5

  • Ranga
   Wygadany
  • Urodziny 25.09.2000

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   0:1:69009901

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Mlodyy5

   Czytałeś REGULAMIN ? Bo wygląda na to, że nie ... Palisz się do admina, a potem będzie tak jak z co niektórymi adminami (zerowa aktywność). Ostatnie podanie składałeś 14 lutego i zostało odrzucone. Kolejne podanie możesz złożyć za 2 tygodnie (14 dni) od zamknięcia poprzedniego, a mamy 17 luty. Minęły 3 dni, a ty składasz kolejne podanie. Jak dla mnie powinieneś zostać ukarany ostrzeżeniem i podanie powinno zostać odrzucone.
  2. Mlodyy5

   100 !!! Serwer awansował To co teraz lecimy do 1000 ?
  3. Mlodyy5

   Co do dywizji: Jestem neutralny. Z jednej strony, fajnie byłoby zrobić drużynę z kolegami, ale z drugiej strony, w takiej drużynie znalazłby się Cinekq1, klopsik, Vintorious, czy inni dobrzy gracze i jaki sens miałoby zakładanie innych dywizji skoro, i tak by nic nie mieli expa, bo zawsze dywizja Cinkqa, by dostawała expa ;v Co do wytrzymałości perku: Ode mnie na NIE!. Nigdy nie lubiłem wytrzymałości perku... Do tego tak jak wspomniano wyżej, wydam kilkaset monet żeby mieć SA, a za 10 rund nie zauważę, a zginę 10 razy i po perku. Jaki w tym sens ?
  4. Mlodyy5

   Również, jestem za. Na pewno każdemu by się przydało zaraz na początku dać choćby to 1k w hp i 2k w kondycje.
  5. Mlodyy5

   Chociaż utraciłeś admina (bodajże chyba za brak dowodów) jestem na TAK. +Wiek +Ogarnięty +Kultura jest +GT +Doświadczenie +Steam +Zgłasza na Steamie, jak i na [email protected] +Miał już tutaj admina Pozdrawiam i życzę powodzenia
  6. Mlodyy5

   Według mnie, nazwy klas powinny zostać, choćby z tej racji, iż pierwotnym właścicielem paczki Cod 45k był Jerem. Co do skrócenia komend, jestem na NIE. Zawsze przez przypadek można kliknąć "y" i wpisać "/d", i perku nie ma (Po co gracze mają się denerwować??). Polecam zbindować sobie komendy na dane przyciski i masz po sprawie, a nawet będziesz mógł szybciej zobaczyć co daje dany perk, lub szybciej wyrzucić perk, którego nie chcesz. bind "klawisz (w moim przypadku "]")" "say /drop" bind "klawisz (nie mam zbindowanego, znam perki na pamięć)" "say /perk" bind "klawisz (w moim przypadku "v") "say /sell" I po problemie. Przypominam, że bindy, które podałem (jakby ktoś nie wiedział) należy wpisać w konsoli, przy czym zamiast wpisywać "klawisz" wpisujemy dany przycisk z klawiatury. Pozdrawiam `Mlody.
  7. Mlodyy5

   Również na NIE. +Wiek +Doświadczenie -Godziny są, ale aktywność przez ostatni czas bardzo słaba -Nie znam Cię i wątpię, że znają Cię nowi gracze i admini
  8. Mlodyy5

   90, Dawać, dawać prawie 100 ~!~
  9. Mlodyy5

   Naprawdę byłbym za propozycją @dealan4. Bardzo dobry pomysł. Ewentualnie wgrać jakiś plugin, który blokuje wymianę po wpisaniu np "/blokuj".
  ×