Skocz do zawartości
Gość

[Pożegnanie] Dawid^^

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak dzisiaj niestety musimy się pożegnać, ponieważ przez mój błąd, którego nie byłem świadomy wyszedłem a admin robił mi ss'y których mi nie zapisało dostałem bana :'( bardzo polubiłem tą sieć ale no cóż zasady to zasady. Mam nadzieje, że kiedyś zrobicie takie coś, że dacie dla każdego drugą szanse poprzez odbanowywanie każdego na ten czas musimy się pożegnać. Tak więc żegnam was,  pozdrawiam wszystkich i życzę dużo graczy. Do zobaczenia :'( 

 

 

 

Dawid^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie nie chodzi teraz o to, że mi się nie chcę tylko o to że (sorki że tak się wyrażę) nie macie zaufania do graczy dużo czasu spędziłem u was na serwerze i teraz miałem taki kłopot że nie świadomie wyszedłem podczas ss'ów ale mam ss'y jak robiłem przed wyjściem z serwera bo zawsze jak mam dobre staty to robie ss'y to powinniście uwierzyć mi w to bo nie dość, że mam ss'y które sam robiłem to jeszcze miałem steam.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopie ja również wczoraj miałem chwile słabości po tym jak zawaliłem też myślałem czy by nie odejść ale wziąłem w garść przeprosiłem parę osób i jest teraz dobrze, ja tobie tak samo radze weź się w garść zrób reklamy i będzie dobrze, tylko że ja miałem trochę inny przypał, powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...