Skocz do zawartości

Propozycje na temat Ub - team


Silverka

Rekomendowane odpowiedzi

- Można zwiększyć czas oczekiwania graczy na UB. Czasem gracze spóźniają się tylko godzinę- a ssy są czyste- sprawdzam również takie ssy. Aż czasem, szkoda takich graczy nie odbanować.

 

Zwiększyć ..o 2 dni np? 

 

- Jeśli ip się nałożą , a gracz ma stałe ip i wiadomo , że takie posiada - operator nie zmieni adresu ip od tak sobie. Miałam stały internet - wiem jak to wygląda- a jeśli gracz ma ssy czyste- to nikt nie zrobi reklam dla sieci. 

 

- Druga ważna sprawa-  jeśli gracz jest na steamie- i mu się ban nałoży - to często ( bo takie zasady) banujemy graczy bez UB. I jeszcze my wymagamy , by zrobił gracz reklamy za czyjegoś bana. Licząc Steam ma 9 cyfr- non steam 10 bądź czasem 12 . To naprawdę WIDAĆ takie rzeczy, ale NIE - nie można go odbanować, bo gracz ma niby aktywny ban . Niech robi reklamy i już. 

 

STEAM_2:0:989282866 (non steam)- STEAM_2:0:327808706

 

Widać różnicę.

 

- Te dwie opcje już sprawiają, że tracimy graczy. 

 

- Chciałabym, aby właściciel wprowadził Auto demo Recorder dla serwerów. I tak jako admini mamy kręcić dema odpalonym graczom-a teraz serwer nagrywałby demo sam- zapisywało by się cstrike folder bądź cstrike polish. 

 

 

 

Co do nowych zasad:

 

- Grono Ub team musiało by się powiększyć co najmniej do 6 osób . Sieci jest zdecydowanie zbyt dużo na dwie osoby 

 

-Użytkownicy, którzy chcą rangę Ub team- muszą mieć określoną ilość postów na forum. 

 

 

 

Jedyne co mi się podoba pomysł przy przyjmowaniu adminów- dawanie do sprawdzania ssów - wtedy wiązało by się to z częstszym obowiązkiem wchodzenia na forum. Można by wtedy dawać dostęp do amx_bans. 

 

 

 

Teraz niestety panuje bałagan i moderatorzy nie robią tego co powinni- a Ub- team nie robią tego co powinni. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej propozycji jak najbardziej tak. Przydałoby się 48h (wprawdzie stałoby wtedy trochę więcej tematów), ale tak zyskamy paru graczy.

 

Co do internetu może być różnie z tą pewnością, ale ciekawa propozycja.

 

Steam - z tego co wiem dawniej stosowało się ub dla graczy, którzy mają czysty steam. Ostatnio się pytałem kogoś z administracji żeby się upewnić i odpowiedź brzmiała, że jest to nadal aktualne.

 

Podań do UBT teraz parę jest, jeżeli zostaną one dobrze rozwiązane to grono się zwiększy i będzie to lepiej funkcjonować (być może nie będę musiał się aż tak tym zajmować) :D

 

Co do postów to nie jestem pewien. Ale spróbować można.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja jak najbardziej mi się podoba, dodałabym wtedy też adminom czas 48h bo nie zawsze jest tak, że admin zmieści się w tym 24h i dużo razy było tak, że gracz dostawał ub bo admin się spóźnił z rozpisaniem, zmniejszyła by się dzięki temu ilość warnów.

 

Propozycja z demkiem też jest ok, ułatwiło by to rozpisywanie danego gracza.

 

Co do postów to musiałyby być to sensowne posty, a nie nabite bezsensownie.

 

Dobrze by było dodać pewien staż na forum, a nie, że gościu założy tydzień wcześniej konto nabije ileś tam postów i pcha się do ubt, jak zresztą jest nie raz przy adminach (konta zakładane tydzień lub dwa wcześniej 10 postów i pcha się na admina) - to taka mała propozycja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Można zwiększyć czas oczekiwania graczy na UB. Czasem gracze spóźniają się tylko godzinę- a ssy są czyste- sprawdzam również takie ssy. Aż czasem, szkoda takich graczy nie odbanować.

Zwiększyć ..o 2 dni np?

 

Jak już to max 48h a to i tak jest za dużo. 3 dni według mnie nie wchodzą w grę.

 

 

 

 

 

 

 

- Druga ważna sprawa-  jeśli gracz jest na steamie- i mu się ban nałoży - to często ( bo takie zasady) banujemy graczy bez UB. I jeszcze my wymagamy , by zrobił gracz reklamy za czyjegoś bana. Licząc Steam ma 9 cyfr- non steam 10 bądź czasem 12 . To naprawdę WIDAĆ takie rzeczy, ale NIE - nie można go odbanować, bo gracz ma niby aktywny ban . Niech robi reklamy i już. 

Święte słowa :)  trzymacie się jak rzep psiego ogona tych adresów IP co jest bez sensu bo więcej graczy wywalacie za to, że gdzieś tam pokryło się IP niż za to że grali odpaleni. Poza tym przecież chyba po to jest dproto, żeby sobie odpowiednio skonfigurować jak mają być wyświetlane SID-y steam a jak generowane przez revemu itp. itd. żeby nie było pomyłek. Niektórzy chyba nadal wychodzą z założenia, że przy tylu urządzeniach podpiętych do sieci w PL/Świat każdy ma swój unikalny adres IP ;)

 

 

 

 

 

 

 

- Chciałabym, aby właściciel wprowadził Auto demo Recorder dla serwerów. I tak jako admini mamy kręcić dema odpalonym graczom-a teraz serwer nagrywałby demo sam- zapisywało by się cstrike folder bądź cstrike polish.

 

Jeśli nagrywane dema w końcu nie lagują to jestem za. Z drugiej strony od czego jest HLTV?

 

 

 

 

 

 

 

Co do nowych zasad:

- Grono Ub team musiało by się powiększyć co najmniej do 6 osób . Sieci jest zdecydowanie zbyt dużo na dwie osoby 

 

-Użytkownicy, którzy chcą rangę Ub team- muszą mieć określoną ilość postów na forum. 

 

 

 

Jedyne co mi się podoba pomysł przy przyjmowaniu adminów- dawanie do sprawdzania ssów - wtedy wiązało by się to z częstszym obowiązkiem wchodzenia na forum. Można by wtedy dawać dostęp do amx_bans.

 

Również jestem za ;3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele kwestii, które poruszyłaś postarałem się zamieścić w nowym regulaminie UBT: http://multi-head.pl/topic/65419-nowy-regulamin-unban-team/#entry341541.

 

 

 

Jeśli chodzi o Auto Demo Recorder - jest to rozbudowany plugin i obawiam się, że nasze serwery nie udźwigną takich obciążeń, zwłaszcza te porządnie rozbudowane i licznie oblegane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...