Skocz do zawartości
Pablito :D

mała pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pablito :D

Wiek: 21 czerwca skończę 19 lat

Data rejestracji na forum:23.03.2015

Czas spędzony na forum: lekko ponad 6 dni i 14 godzin

Doświadczenie w ocenianiu:7-8/10

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:nie ale szybko się uczę :)

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: kiedyś chyba za ping

Dlaczego Ty?: bądźmy szczerzy. na chwilę obecną mamy 2 osoby w UBT co jest wbrew pozorom karygodne na tak dużej sieci. nie raz dostawałem pouczenia o wypowiadaniu się w dziale UBT ale chciałem tylko pomóc. najwięcej na forum z UBT działa happy tak na prawdę. myślę, że przydałaby im się pomoc. ostatnio mniej gram ale przynajmniej 20-30 razy dziennie wchodzę na forum patrzeć czy nie ma jakiś ss odwołań etc. wiem, że minimalny staż jako admin to 2 miesiące, mi troszeczkę brakuje, gdyż mam admina od 3 maja ale chciałbym zostać przyjęty chociażby na okres próbny

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:2-4 h często wchodzę na krótko żeby zobaczyć co się dzieje na forum

Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie) jestem adminem na dd2+dm od 3 maja także troszkę brakuje

Coś od siebie: mam na imię Paweł, pochodzę z Wielkopolski a dokładniej z Kalisza. swoją drogą takie trochę zadupie no ale cóż poradzić. interesuję się komputerami, szeroko pojętą elektroniką w tym tworzenie wzmacniaczy audio :) Lubię jeździć na rowerze i próbuję się nauczyć jeździć na rolkach choć średnio mi to idzie szczerze mówiąc. jeżdżę na nartach i trenuję wspinaczkę ścianową i trochę buldering. 

 

 

Wiem, że nie spełniam wymagań z 2-miesięcznym okresem ale sytuacja jest trochę dramatyczna z UBT, ostatnio nawet opiekun odszedł co także nie jest dobrym zjawiskiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...