Skocz do zawartości

Ban za rzekomy aktywny ban...


colins

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: colins

 

Godzina, data zdarzenia: 2016-03-19 13:50

 

Mapa: de_inferno

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:132432394

 

Uzasadnienie: Dostałem bana za rzekomego aktywnego bana, którego mi odwołano w tym wątku: http://multi-head.pl/index.php/topic/85608-ss/...Czy admin nie dostaje info, że ss są czyste?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy? Podejrzewacie, że gram nieuczciwie? Jestem za stary na takie rzeczy. Kupiłem steama tylko dla CS. Kiedyś grałem w 1.5 i teraz sobie pogrywam w 1.6. Nie przegrałem jeszcze nawet 20 godzin. Dla mnie jest to zabawne. Rozumiem, że decyzja nie jest po mojej stronie. Na szczęście są jeszcze inne serwery, na których można pograć w weekendy. Chętnie poczekam na "rozpisane demko".

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~1:25 - widzi przeciwnika, zabija go, po paru sekundach modelowo na reklamę gdzie znajdują się kolejni dwaj (można było zauważyć dziwną reakcję i ten strzał), przy bsie, z gali skaj zdjął przeciwnika, spojrzenie na ściany od anarchii (biegł po fraga)

 

 

 

~3:50 - czemu nie rzucił tego FB jak widział że skracają?

 

 

 

~4:10 - co go tak nosi? modelowo?

 

 

 

~4:50 - co on tam widzi? gdyby nie przeładowanie, zabiłby wcześniej

 

 

 

~5:45 - śmiało jedzie za modelem, w dalszej części nie wiem co zrobił, jak go na środku skrócił (on/off)

 

 

 

~6:45 - jedzie za modelem (słyszał ich ale reakcja perfekcyjna) ciąg dalszy jest od około 7:05 modelowo

 

 

 

~8:15 - gracz był lepszy :) zabawa bronią, wtedy akurat było mówione przez mikro o nim, że spalony jest

 

 

 

~9:05 - słyszy skracających, coś tam pomachał myszką, Luis był lepszy (także zbanowany za haxy przeze mnie na tej mapie)

 

 

 

~9:50 - sprawdzamy wszystko, biegniemy dalej (nie było jakiegokolwiek infa od graczy z drużyny że 2 skraca górny trup, słyszał na pewno strzały, ale nagły powrót bez jakiegokolwiek infa)

 

 

 

~10:50 do 11:20 - standardowe sprawdzenie, nie trafił w przeciwnika (którego nie słyszał), a potem te strzały? i cofka bo biegną?

 

 

 

Zostały mu zrobione SS, które niestety nie został usunęły z serwera. Dostał kicka. W ciągu 19h gry dostajesz bana na kilku serwerowniach, świeżutki steam, można było się wszystkiego spodziewać. Dostałem info na steam, że jesteś podejrzany. Przeszedłem na niewidkę i co za tym idzie miałem Cię o co podejrzewać. Demko rozpisane. Wcześniej specowane z boxami. Miałem prawo zbanować, zrobiłem SSy, które nic nie wykazały. Wszystko OK. Zbanowałem znów, bo rozpisywałem demko.

 

 

 

Kolejna sprawa, screeny zrobiłem dla picu. Wy w ciągu paru minut odbanowany w ciągu 7 minut. Wszystko fajnie że tak szybko działacie, jednak ja już rozpisywałem demo w tym momencie. 13:43 odbanowany, a demko było dostępne o 13:43.

 

 

 

http://hltv2.1shot1kill.eu/srv25245/HLTV-1603191317-de_dust2.dem.zip- link do demka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę powiedzieć, że jestem czysty i nie mam nic sobie do zarzucenia. Pierwszy raz ktoś rozpisuje moje demko. Jeszcze chętnie poproszę link do demka na pamiątkę. Połowy z tych stwierdzeń nie rozumiem... co to znaczy "standardowe sprawdzenie"? Sprawdzenie czego?

 

 

 

Rozumiem, że jestem "winny"? Ktoś to jeszcze weryfikuje?

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

EDIT1:

 

 

 

 

 

W ciągu 19h gry dostajesz bana na kilku serwerowniach, świeżutki steam, można było się wszystkiego spodziewać.

 

Nie wiem skąd takie informacje. Z tego co pamiętam to jest mój pierwszy ban w 1.6 :).

 

 

 

Cały czas się uśmiecham jak czytam ten wątek. Nawet mi to schlebia, że po tylu latach grania w 1.5 jeszcze coś mi się udaję w 1.6. Choć osobiście uważam, że gram na farcie. Jak już uda się zająć pierwszą pozycję w teamie to dostaje bana (niesłusznego).

 

 

 

Jako, że i tak zostanie przypięta mi już łatka "oszukującego" to zmienię serwer :). Problem rozwiązany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnego też mam rozpisać? Którego banowałem na tej samej mapie?

 

 

 

Czekamy na nasze wszechmocne UBT.

 

 

 

@edit

 

Są portale na których każde STEAM_ID można sprawdzić. Jeśli kupiłeś steama, niestety, musisz się liczyć ze wszystkim. Ale i tak mi się wydaje, że kupiłeś go, kiedy miał 0h.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli kupiłeś steama, niestety, musisz się liczyć ze wszystkim. Ale i tak mi się wydaje, że kupiłeś go, kiedy miał 0h.

 

Steama sobie założyłem jakiś czas temu. Później udało mi się skorzystać z promocji i kupić pakiet CS. Oczywiście, że po kupnie gry miałem 0h przegranych, bo jakże inaczej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~1:25 - -b wychyla się stopniowo, nic dziwnego tutaj nie widzę

 

~3:50 - -b może dlatego, że nie widział ich?

 

~4:10 - -b skan poszedł - bulletdmg, to logiczne, że dalej skanuje

 

~4:50 - ?

 

~5:45 - -b szkoda tylko, że nie ma na gali żadnego gracza :)

 

~6:45 - -b wszystko słychać

 

~8:15 - -b

 

~9:05 - -b kolejny czas, którym tylko zaśmiecasz rozpiskę..

 

~9:50 - -b logiczne, że jak dolny czysty i Nasz wbija środek, a padł na górnym, to cofamy po fragi..

 

~10:50 do 11:20 - -b gracz skanuje co rundę to samo miejsce, jak nie dostaje nikt skanów, to po co ma tam stać?

 

Demko czyste. zamek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...