Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> problem z ...

Rekomendowane odpowiedzi

witam tu Hades

 

 

 

Chcialem ubiegac sie o ub wiec zrobilem 100reklam nie wiedzac zabardzo na czym to polega i nie znajac tyle serwero patrzylem na jakich serwerach inni gracze tez sie reklamuja i na tych samych rejestrowalem sie o dodawalem reklame. Oni dostali ub wiec myslalem ze bedzie ok a tu jednak okazuje sie ze ja nie dostane ub jeszcze zostalem dodatkowo oskarzony o probe oszustwa. Chcialbym powiedziec tylko ze zadnych reklam nie kupowalem jak to stwierdzil Memesi0 ja poprostu sugerowalem sie innymi graczami ktorzy za reklamy na tych serwerach co ja dostali ub a ja nie wiec prosilbym rowniez o ub wszystkie reklamy robilem ja nikt niewykonywal tego za mnie jesli cos zrobilem zle prosze mi to powiedziec to poprawie to a nie oskarzac mnie o cos czego nie zrobilem troszke sie nameczylem bo nie jestem w tym tak obcykany a tu takie rzeczy i nie rozumiem czemu inni dostali ub a ja nie skoro robili reklamy tam gdzie ja a jestli chodzi o nick robert1249 to moj z drugiego emaila rzeby nie bylo ze to ktos mi robil te reklamy prosze o rozpatrzenie tej sprawy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...