Skocz do zawartości
bodzix

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Admin co mnie nie lubi :(

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:BODZIO

 

Godzina, data zdarzenia:17:30 coś takiego :>

 

Mapa:de_aztec

 

STEAM_ID / IP:'STEAM_2:0:1392562207' /IP: '82.160.164.42'

 

Uzasadnienie:ledwo co dostałem UB to ponownie mi wlepili !!! Ludzie?!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z konsoli!!!:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'Wallhack'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1392562207'

 

[AMXBans] Twoje IP: '82.160.164.42'

 

[AMXBans] ===============================================

 

[bONUS] Znalazles sakiewke ze zlotem. Dostales 3409 kasy!

 

_P_O_L_A_K_ dropped

 

Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o nie dawanie mi ostrzeżenia za wypowiedź tutaj, jednak od kilku dni ja oraz dwóch adminów, That Venix, który zbanował owego gracza, oraz WhyDontWeJustFuck staraliśmy się obserwować tego gracza i doszliśmy do wniosku, że bardzo dobrze ukrywa to WH. Mianowicie, doszliśmy do takiego wniosku, że gracz może mieć WH włączane/wyłączane na przycisk. Jest prawdopodobieństwo, że za każdym razem gdy zbanowany gracz przystawał na chwilę, wtedy włączał WH, orientował się co i jak w okolicy i następnie je wyłączał, przez co nie było możliwości wykrycia jego hacków na screenach, ponadto, czasem chwilowo nie widzieliśmy podstawy do dania ssów. Jak widać na załączonym demku przez Admina Venixa, gracz przystał, zorientował się co i jak i ruszył dalej do boju. Tyle ode mnie.

 

 

 

@edit

 

Poza tym, pragnę dodać, że po screenach był problem, ponieważ użytkownik przerabiał ssy i dostał UB chyba tak trochę na zaufanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 to ja lubię sobie pokampić... po 2 gram na słuchawkach i nadsłuchuje ... po 3 to że dobrze gram to znaczy że mam wh? po 4 to że jesteście tacy słabi i sobie nie radzicie to nie moja wina :> na demku są normalne chody itp gram trochę w tą grę i nie wmówicie mi że gram na wh bo grać umiem w cs:go też gram tylko chwilowo nie mam dobrego lapka bo jest w naprawie a więc umiem grać nie to co niektórzy ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż jak dla nas jesteś jedynie oszustem w szczególności jak będąc na mapie de_aztec dostałem HS przez sciane gdy szedłem kucając to wtedy napewno nasluchiwałeś UAV także niemożliwe bo użyłem C-UAV także jedyny wniosek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

użyłem UAV ty użyłeś C-UAV a ja potem ponownie użyłem UAV ... nie wmawiaj sobie że mam WH;)

 

 

jeżeli on uzył c-uav od razu po tym jak Ty użyłeś uav to jakim cudem mogłeś drugi raz OD RAZU użyć uav? coś mi się tu nie trzyma kupy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to było tak że ja UAV miałem z wcześniejszej rundy i potem ty użyłeś C-UAV i ja użyłem UAV bo to zauważyłem ... patrze na radar to wiem gdzie kto jest Boże... a po 2 widziałem na czacie wasze nastawienie do mnie jak i na demku ... Jak myślicie czy jak już dostałem bana 1h temu to nagle bym coś włączał ?Zanim coś zrobicie to pomyślcie ... zróbcie jak chcecie lagi na serwerze a wy banujecie za dobrą grę ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

a po 2 widziałem na czacie wasze nastawienie do mnie jak i na demku ...

 

 

Na czacie? To co, czytałeś nasze u@? Wyjaśnij mi jakim cudem, bo teraz to już całkowicie zaczynasz sam sobie zaprzeczać i gubić się w tym wszystkim.

 

 

 

@ edit

 

to co widać na demku to normalna rozmowa nt. banowania co i jak, więc w czym problem?

 

 

 

@edit2

 

Ponadto jak mielibyśmy być nastawieni do cheatera, jak nie wrogo? Staramy się panować nad emocjami, ale kiedy widzimy, że gra cheater to proste, że NAM jako ADMINISTRACJI to się nie podoba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


normalna rozmowa taaa... np:będę nagrywał aż coś będzie widać... jakoś nic nie było widać ;) ogólnie pewnie coś pisaliście bo na longu nazwałem twojego kolegę słabiakiem bo go ciągle zabijałem ;) wiadome ktoś dobrze gra to banujcie ;-; czekam na odpowiedz kogoś z UBT i tyle na was mi szkoda czasu słabiaki ;-; sory za obrazę ale mówię jak jest macie takie małe lvl-e i słabego cela ;-;

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza i najważniejsza sprawa, naucz się pisać zdania z jakkolwiek zdatną do zrozumienia składnią bo jak do tej pory nie potrafię zrozumieć niektórych wypowiedzi, zarówno na forum jak i w grze. Jeżeli ktoś nam kogoś zgłosi na serwerze to MAMY OBOWIĄZEK sprawdzić czy ta osoba jest odpalona czy też nie. Jeżeli jednak gramy i nikt nam nikogo nie zgłasza to nie musimy sprawdzać, jeżeli nikogo kto cheatuje nie widzimy, prawda? Nie rozumiem kogo miałbym sprawdzać skoro nie widzę nikogo kto jest odpalony. Więc proste, że skoro ktoś nam coś napisze to sprawdzimy, Twoja powyższa wypowiedź jest bez sensu.

 

 

 

Nie zamierzam się tu więcej wypowiadać, chyba, że zostanę poproszony o to przez "przełożonych". Moje słowa zostały napisane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...