Skocz do zawartości

  Heisenberg

  Użytkownik

  O Heisenberg

  • Ranga
   Debiutant
  • Urodziny 15.07.1999
  1. Heisenberg

   10.08.2015 godzina: 15;58
  2. Heisenberg

   Hej (chciałem napisać samo hej ale pewnie byłoby tak głupio trochę). Jestem Bartek. Bartłomiej konkretnie i nie lubię gdy ktoś mówi Bartosz. Ale możecie mi mówić Heisen czy jak tam w sumie zresztą chcecie. Mój nick jest inspiracja Wernerem Heisenbergiem, który był niemieckim fizykiem? Nieee, żartuje, po prostu Breaking Bad oglądałem i jak sobie tam Walter White nadał ksywkę Heisenberg od tego właśnie naukowca to tak podłapałem. Jestem tu od 11 marca i witam się dopiero to teraz, no bo co tam zasady. Ba! Nawet zdążyłem tu mieć w tym czasie admina! Okej, pewnie będziecie mnie pewnie zapraszać na serwery, na których gracie. Nie musicie, na pewno tam nie wejdę. Jednak to ja zapraszam WAS(!) do zagrana na COD 800!. #przemyślenie - pewnie już nie będziecie zapraszać do gry na serwerach na których gracie po tym co napisałem wyżej. Hehe. @edit Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Multi-Head.pl Zarówno wszystkich serwerów oraz administracje całej sieci. Graczy naturalnie też. A no i hej wszystkim hehe.
  3. Heisenberg

   Data: 11:08:2015 Godzina: 23
  4. Heisenberg

   Nie mógłbym dać mu nie, był adminem wtedy kiedy i ja byłem, więc znam jego perfekcjonizm, co jest plusem jego osoby, bardzo sumienny, przyjacielski, no i kurde, w końcu to on! Na tak.
  5. Heisenberg

   Nie wyrabiasz nawet minimum czasu a tak perfidnie jeszcze odświeżasz temat? Nie zeby cos ale słabo to wyglada moim zdaniem. Admin powinien byc cierpliwy, jezeli trzeba czasem siedzieć ja spectcie po kilkanaście minut zeby kogos dobrze sprawdzić a Ty w takim temacie, w którym opiekun serwera czeka aż większość sie o Tobie wypowie, pokazujesz sie ze strony raczej osoby mało cierpliwej. Jestem na nie.
  6. Heisenberg

   Wydaje mi sie, ze nie jestes osoba na tyle rozgarniętą by podołać byciu adminem, mozna to wnioskować chociażby bo tak słabym podaniu, które napisałeś. Nawet do wzoru nie potrafisz sie zastosowac. Podsumowujac, nie.
  7. Nie chodziło o odradzanie się na respie przeciwnika tylko o granaty zanim minie 10 sekund gry. Ja zawsze pisze w powodzie bana za co jeszcze możesz zostać zbanowany by to się więcej nie powtarzało, chociaż każdy powinien znać regulamin i wiedzieć co wolno a czego nie, jednak rozumiem, że nie każdy takową wiedzę posiada i nie każdy to czyta. W powodzie jest wyraźnie napisane, nie chodziło o perk tylko o HE, ale teraz widocznie będę musiał bardziej precyzować swoje "powody" i pisać konkretnie to za co banuje, jest to zarówno nauczka dla mnie, ale Ty również powinieneś znać regulamin.
  8. Heisenberg

   Piękne to, podoba mi sie
  9. Może to nieodpowiedni dział, bo tu chodzi o klasy, jednak w sklepie gdy kupuje się ten skok, który zmniejsza grawitacje to on nie działa i grawitacja jest taka sama.
  10. Pierwsza i najważniejsza sprawa, naucz się pisać zdania z jakkolwiek zdatną do zrozumienia składnią bo jak do tej pory nie potrafię zrozumieć niektórych wypowiedzi, zarówno na forum jak i w grze. Jeżeli ktoś nam kogoś zgłosi na serwerze to MAMY OBOWIĄZEK sprawdzić czy ta osoba jest odpalona czy też nie. Jeżeli jednak gramy i nikt nam nikogo nie zgłasza to nie musimy sprawdzać, jeżeli nikogo kto cheatuje nie widzimy, prawda? Nie rozumiem kogo miałbym sprawdzać skoro nie widzę nikogo kto jest odpalony. Więc proste, że skoro ktoś nam coś napisze to sprawdzimy, Twoja powyższa wypowiedź jest bez sensu. Nie zamierzam się tu więcej wypowiadać, chyba, że zostanę poproszony o to przez "przełożonych". Moje słowa zostały napisane.
  11. Na czacie? To co, czytałeś nasze [email protected]? Wyjaśnij mi jakim cudem, bo teraz to już całkowicie zaczynasz sam sobie zaprzeczać i gubić się w tym wszystkim. @ edit to co widać na demku to normalna rozmowa nt. banowania co i jak, więc w czym problem? @edit2 Ponadto jak mielibyśmy być nastawieni do cheatera, jak nie wrogo? Staramy się panować nad emocjami, ale kiedy widzimy, że gra cheater to proste, że NAM jako ADMINISTRACJI to się nie podoba.
  12. jeżeli on uzył c-uav od razu po tym jak Ty użyłeś uav to jakim cudem mogłeś drugi raz OD RAZU użyć uav? coś mi się tu nie trzyma kupy
  13. Tak, klasa snajper jest zbugowana, ponieważ mam to samo, podsyłam do Numbera
  14. Proszę o nie dawanie mi ostrzeżenia za wypowiedź tutaj, jednak od kilku dni ja oraz dwóch adminów, That Venix, który zbanował owego gracza, oraz WhyDontWeJustFuck staraliśmy się obserwować tego gracza i doszliśmy do wniosku, że bardzo dobrze ukrywa to WH. Mianowicie, doszliśmy do takiego wniosku, że gracz może mieć WH włączane/wyłączane na przycisk. Jest prawdopodobieństwo, że za każdym razem gdy zbanowany gracz przystawał na chwilę, wtedy włączał WH, orientował się co i jak w okolicy i następnie je wyłączał, przez co nie było możliwości wykrycia jego hacków na screenach, ponadto, czasem chwilowo nie widzieliśmy podstawy do dania ssów. Jak widać na załączonym demku przez Admina Venixa, gracz przystał, zorientował się co i jak i ruszył dalej do boju. Tyle ode mnie. @edit Poza tym, pragnę dodać, że po screenach był problem, ponieważ użytkownik przerabiał ssy i dostał UB chyba tak trochę na zaufanie.
  15. Heisenberg

   Dokładnie tak jak napisał Krzychu, jeden z graczy miał nie zresetowany lvl, co przy innych startujacych graczy jest od razu odrzucajace.
  ×