Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Usuługa premium

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałem zakupic u was klase premium i przypadkowo zapomialem dopisac w wiadomosci 'ag'. Tresc wiadomosci ktora wysłałem to 'cssetti' zamiast 'ag cssetti' i problem w tym, ze przysłali mi sms, że blędna wiadomosc i do tego wzieło mi z konta 11.07.

 

Wiem, ze musze sie zgłosic o reklamacje do cssetti, ale tez chciałem powiadomic administracje o tym, dlatego że pianiadze oddadzą i bede ubiegał sie o premke na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od setti dostałem sms zwrotny, że błędna tresc napisałem, ale pieniadze zostały mi zabrane, wiec co moge teraz zrobic ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pisałem i powiedział ze nic nie doszlo i mam sie skontaktowac operatorem i jak bede miał dowody o wysłaniu, to z administracja mam pisac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a powiedział Ci z kim masz sie kontaktować? kto u niego zarządza SMS PREMIUM?

 

 

 

poproś od operatora o jakiś wyciąg na którym bedzie wykazany ten wysłany sms

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czekam jeszcze na koncowa opinie opiekuna serwera, przeciez dowod jest o wysłaniu smsa, wiec sie moze zlituje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

czekam jeszcze na koncowa opinie opiekuna serwera, przeciez dowod jest o wysłaniu smsa, wiec sie moze zlituje ;)

 

 

 

 

Brak kasy - brak premium...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety na naszą sieć nie wpłynęły Twoje pieniądze, a to jest podstawą abyśmy przydzielili Ci usługe premium. Bardzo nam przykro ale nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Było wiele osób które błędnie wpisały kod i w każdym z przypadków nie mieliśmy mocy, aby naprawić błąd, który leży po stronie gracza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...