Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Bambusek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Bambusek

Godzina, data zdarzenia: 31.05.2015 - 14;53

Mapa: Dust2

STEAM_ID / IP : NS

Uzasadnienie: Dostałem bana z powodem modyfikowane SS

http://aquax2.unixst...t.php?bid=36623


Wstawiłem ostatnio Esy, dostałem UB wszedłem do gry i ban że modyfikowane SS ... WTF ??  :D




Dlaczego mam zamykane tematy ?? Dlaczego nie dacie mi UB ?? ... Ludzie zrozumcie że screeny mogą różnić się sekundami !! W rzadkich przypadkach ale tak jest !! 


DAŁEM WAM SS Prosto z Folderu ... Poczytajcie nawet inne fora że screeny muszą mieć tą samą godzine ale mogą różnić się ( Sekundami ) ... U mnie przerwy są na około 1 -2 - / 3 sek ... Ale Screeny nie były w żaden sposób edytowane czy coś ... Dałem wam prawdziwe SS i nie rozumiem dlaczego nie możecie dać UB ...


Po drugie jak chcecie przerobić plik .tga ?? jak nawet teraz patrze i nawet w paincie ani innym programie nie da się tego otworzyć ?? ... To jest chore co się dzieje na tej sieci ... Chcę grać uczciwie bo w sumie i tak mógłbym wejść na serwer zmieniając IP ale tego nie chce bo gram uczciwie i screeny dałem prawdziwe .. Niech weejdzie nawet h@ i to sprawdzi ... Zbanowaliście gracza który gra czysto ... Po prostu posłuchaliście jakiegoś admina który nie wiem chyba się nie zna na sprawdzaniu SS ... 

każdy SS z reguły powinien mieć ten sam czas modyfikacji. Niestety nieraz się one różnią w zależności od ustawień systemu, lecz różnią się zazwyczaj o 1-5 sekundy, rzadziej- do 10 min. 


Poczytajcie naprawde bo jest to na większości forach opisane a ban został mi dany niesłusznie... Na innych serwerach podczas sprawdzania SS nie przyczepili się do tych sekund bo godzina moich ss jest na 13;15 ( każdy SS ) ale różnią się sekundami np 1 -2 sekundy ale pomyślcie dobrze ... Przecież gdy Screeny robione są automatycznie to nie mogą być każdy tej samej sekundy bo SS nie robią się wszystkie naraz z automatu tylko ( Upływają sekundy ) zanim zrobi się ich aż 5... Troche się namęczyłem pisząc to odwołanie ale trudno ...



to.jpg




To są moje ss.. Jak widać 0 modyfikacji ponieważ

limegreen-1.png
1. Rozmiar - każdy ScreenShot musi mieć ten sam rozmiar. Nieraz jest wyjątek, gdy ktoś sprawdza coś w konsoli i zrobi się jej zdjęcie, ale to bardzo rzadko się tak zdarza, z reguły rozmiar musi być ten sam. Ss różniący się rozmiarem od pozostałych był przerabiany. - Jak widać  na SS jest ten sam rozmiar - 2 356 254 każdy SS  ( Więc nie mógł być przerabiany )



limegreen-1.png
 2. Skompresowany - każdy SS powinien mieć inny nr skompresowania. W innym wypadku wiemy co się stało

- Jak widać wyżej każdy ss ma inny nr skompresowania

limegreen-1.png 3. Zmodyfikowany - każdy SS z reguły powinien mieć ten sam czas modyfikacji. Niestety nieraz się one różnią w zależności od ustawień systemu, lecz różnią się zazwyczaj o 1-2 sekundy, rzadziej- do 10 min.

- Widać że mają ten sam czas ( dzisiejsza data ) oraz 13;15 każdy SS

limegreen-1.png 4. CRC32 - tu już nie ma wątpliwości. Wszystkie SS'y muszą mieć inny numer CRC32. Jeśli są te same to znaczy, że ss'y są te same (tylko pod inna nazwą) lub coś w nich było "kombinowane". Powtarzam: nie ma dwóch takich samych SS'ów i CRC32.

limegreen-1.png 5. Jeśli wszystko się zgadza to spokojnie rozpakowujemy i oglądamy czy nie ma widocznego WH lub innego czitu 



Proszę o rozpatrzenie mojego odwołania.




EDIT

Dla przykładu pobrałem sobie ss tego gracza ( Który dostał ub u was ) 

http://multi-head.pl/topic/64188-odd22-odwo%C5%82anie-od-bana/



I jak widać u niego ( Po kliknięciu właściwości i spójrzmy na tabelke ( zmodyfikowane ) i jak widać screeny różnią się 1 - 2 sekundy od poprzedniego

pn.jpg


u mnie też się różnią 1- 2 sekundy więc ja czegoś tu nie rozumiem ... 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprostowanie 

 

 

 

U tego gracza na zdjęciach Czas SSów idzie w Dół tzn. cofa się, nie jak na Milionach innych zdjęć idzie jak powinien w górę. Przykład. 

 

 

 

1 Zdjęcie 13:15:01

 

2 zdjęcie 13:15:02, 03, 04 itd.

 

 

 

U gracza bambusek jest 13:15:11 sek, 10 sek.,07 sek, 08 sek, 07 sek. 

 

 

 

A więc w momencie zrobienia 20 screenshotów byłaby godzina 13:14:5 itd w dół aż do 13:13 :). Dziękuję.  Jeżeli jeszcze komuś coś trzeba wytłumaczyć proszę na prv.... 

 

 

 

Informacja która pojawia się Adminom:  [K&SG] Bambusek use F11! <--- wcisnąłeś f11 bo latarkę masz pod tym przyciskiem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...