Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Dostalem bana 'Wstaw screeny na Multi-Head.pl permanently


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Moj nic Ell TysoN 21. 30 : 21:35 w tych gdz

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:357737041'

 

[AMXBans] Your IP: '212.181.190.14

 

 

Dd2 inf

 

Niewiem czemu dostalem znowu bana jak ja nie czituje co mam zrobic zeby mi wy odwolali od bana kurde

 

nie moja winna ze nie umja grac jestem, przeciesz pro graczem ? a jak mam wstawic jakies scenki to poprosze jakies cos zebym mogl zrobic te sreeny bo niewiem jak to zrobic z gugry dziekoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Screeny są robione automatycznie, dlatego też nie ma możliwości abyś ich nie posiadał. Jeżeli nie możesz ich znaleźć skorzystaj z poniższych poradników:

 

Gdzie znaleźć screeny:

http://multi-head.pl/topic/13917-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

 

Poradnik wideo:

http://multi-head.pl/topic/29175-jak-wstawi%C4%87-ssy-poradnik-video/

 

Jak znaleźć ss'y na Win8?:

http://multi-head.pl/topic/62786-jak-znale%C5%BA%C4%87-ssy-na-win8/?p=329148

 

Kolejną czynnością, która pomoże Ci będzie zainstalowanie programu irfanview i poszukanie nazwy plików np. halflife01.tga.

Będzie Ci on potrzebny, ponieważ możesz nie posiadać programu do odtwarzania rozszerzenia TGA i widnieją jako białe pliki co możne wprowadzać w błąd.

 

Jak nie programem to szukaj po dacie bądź typie pliku daj w folderze zakładkę widok>lista i będziesz miał przejrzyście dany typ pliku i datę.

 

W przypadku braku screenów po upływie 24 godzin masz jednorazową szanse na otrzymanie UB przez zrobienie reklam. Więcej na ten temat w linku poniżej :

 

http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

Powodzenia!

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Bym byl bardzo widzeczny jak bys dal rade mnie z tym oswiecic nigdy nie robilem tych srren czy jak to tam i niewiem jak to sie wogule robi jak dal bys rade mnie oswiec albo cos z tym to by bylo by dobrze proboje to ogarnac ale nie mam zielonego pojecia z tym a wogule nie czitowalem tylko jakis baran admin slaby nie umi grac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż screeny zrobił Ci admin, które zapisały się w Twoich plikach od cs. Screeny zapisały się pod nazwą Halflife00.tga Halflife01.tga itd.

 

Ty jako gracz nic nie musisz robić, tylko znaleźć wyżej wymienione pliki spakować je w paczkę rar, wrzucić na zippyshare i wstawić w tym temacie.

 

Powyżej (w poprzednim poście) podesłałem Ci poradnik jak znaleźć ss'y. Bez ss'ów Ub dać nie możemy.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam @EvO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

kurde stary dalej niewiem jak to zrobic a jak on ci zrobil te sceny czy jak to tam to czemu nie mozesz tam u siebie zobaczyc czy nie gralem na czitach stay ja do takich rzeczy jestem cicho ciemny nigdy tego ie robilem i nie mam zielonego pojecia kilam tam jak pisze tam a tam choje muje i dzike weze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

zapytaj sie szefa wszytkich szefow i tam innych normlanych admin tych banda cyganow ze Ell TysoN normalnie gra i ogarnia i nie gra na czitach a jak jakis nowy adm tam wejdzie to odrazu daje bany bo sam grac nie umi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

stary nie umiem tego zrobic wez to zrozum a po drugie nie czitowalem tylko jakis paja dal mi bana a nawet mnie nie sprawdzal n ie moja wina ze dajcie admy botom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...