Skocz do zawartości
Maxi King

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Maxi King

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Maxi King

 

Wiek:20

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore. Większość "starych" graczy z serwerowni pewnie mnie kojarzy ponieważ nie raz byłem adminem na serwerowni.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie:5 lat

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty: Byłem adminem ale z braku czasu zostałem pozbawiony tej funkcji. Teraz można zobaczyć moją aktywność więc myślę, że przyda się pomoc bo sam widzę jak jest z aktywnością adminów.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie wydaje mi się niemożliwym określić dokładnie ile.

 

Kontakt: poprzez forum

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Maxi%20King/80.72.40.110:27008/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzieć go nie musicie wystarczy ze widać po GT może aktywność ma słabą lecz gra praktycznie codziennie nie ważne jak długo ale jest aktywny. 

 

 

 

Byłeś tu wcześniej adminem i nigdy nie miałem z Tobą problemów tzn dogadywaliśmy się jak najbardziej. Jesteś do tej pory odpowiednią osobą na te stanowisko. Masz moje Tak, 

 

 

 

Powodzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym, ponieważ :

 

+doświadczenie jako admin itp

 

+wiek

 

+steam

 

-nie ciekawa aktywność i będąc wcześniej adminem wspomniałeś,że z braku czasu została odebrana ci funkcja co może się powtórzyć i tylko dlatego jestem za okresem próbnym gdyby nie to,to byłbym na Tak ale da się tą aktywność naciągnąć

 

+często widzę ciebie w grze.

 

+dobra kultura

 

+z tego co widzę, nikt nie narzeka itp. jak byłeś adminem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...