Skocz do zawartości

  ArO

  Użytkownik

  O ArO

  • Ranga
   Debiutant

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. ArO

   Na tak: -poprawił kulturę. -zgłasza na [email protected], -często na serwerze.
  2. Dostałeś bana za skan przed 7s niestety nie zdążyłem zrobić ss'a ponieważ zwiesił mi się steam zabiłeś 4 osoby na respie CT (de_eldorado). Nie jestem w stanie przedstawiać ss, jak na złość oczywiście HLTV wywalone... Trudno mój błąd, że nie zrobiłem ss
  3. ArO

   Na TAK, ogarnięty da radę
  4. ArO

   Na NIE z GT wynika, że grasz tutaj od 10 dni jak dla mnie to o wiele za krótko.
  5. ArO

   Na NIE, po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje ?
  6. ArO

   Jestem na NIE, nie lubię jak ktoś mówi mi co mam robić i do tego straszy skargą na forum... Niech popracuje nad kulturą i wróci.
  7. Ogarnięty, wymagania spełnia potrzebujemy adminów na TAK.
  8. Nie znam Cię, ale często zgłaszasz na [email protected] jak jestem, warto Ci dać szansę na TAK.
  9. To i tak nie ma sensu jest wystarczająco mocny samo oślepianie robi straszne zamieszanie przy bezliku ammo. Cyber który jest premium jest słabszy od tej klasy więc gdzie tutaj sens?? Jestem na NIE.
  10. Moim zdaniem klasa jest przesadzona jak na zwykłą może nie powinno się jej zabierać bezliku ammo, ale coś na pewno należy jej odjąć już same statystyki ma bardzo dobre i jest rozbudowana.
  11. Jestem na NIE z gametracker'a wynika, że grasz 2 dzień w przeciągu 30 (nie jestem w stanie sprawdzić dalej), sam osobiście Cię nie widziałem na serwerze. "Wiem mniej więcej jak powinien zachowywać się admin oraz staram się banować rozsądnie." trzeba banować rozsądnie, a nie starać banować rozsądnie co niestety nerwowym osobą słabo wychodzi, ale to tylko moje zdanie niech inni się wypowiedzą.
  ×