Skocz do zawartości

zły koleś


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]Cześć! Jestem Mateusz, niedługo 20 na karku, pochodzę i mieszkam w Killa Kali/KALISZfornia/Kalisz, woj. wlkp, z zawodu mechanik pojazdów samochodowych (jak byłem mały to za dużo Szybkich i Wściekłych się naoglądałem) z ambicjami artystycznymi (może kiedyś coś na ten temat więcej się rozwinę), od zawsze słuchałem rapu (kultura hip-hop jest mi najbliższa), ale nie ograniczam się tylko do jednego gatunku, nieraz wędruje od ciężkich brzmień amerykańskiego rock'a aż po delikatniejsze melodie z soundtracków filmowych nawet - muzyka dla mnie to jest po prostu coś bez czego nie da się żyć. Ogólnie nie jestem typem internetowego spinacza, mam dystans do siebie jak i wszystkiego, ale jak ktoś zajdzie mi za skórę to potrafię być bardziej niż niemiły, chyba każdy tak ma. Lubię palić ganje, lubię pić alkohol jak każdy polak, nieraz gdy mi odbija to robię mój wybuchowy mix, ale tym nie będę się chwalić, bo dzieci też to mogą czytać. Jeśli chodzi o narkotyki twarde to jestem na NIE, ale kiedyś spróbuje białego. NIE trawię dopalaczy jak ich samych konsumentów. Hmm, co jeszcze mogę napisać... Aaa! Strzelać zacząłem w 2008 roku, gram z przerwami, żeby nie znudziło się, a więc d

o zobaczenia na OnlyDD2#1 

[/align]

 

[align=center]Myślę, że tyle wystarczy póki co  8)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]tumblr_m3zjugohTF1rvko2so1_500.gif[/align]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...