Skocz do zawartości

Welcome to the

Welcome to my forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part.

Nowa odsłona Multi-Head.pl

Z pewnością znajdą się rzeczy, które według ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w temacie.

fRyT3k

Użytkownik

O fRyT3k

 • Tytuł
  Debiutant

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. fRyT3k

  Widziałem Cie dziś po raz pierwszy, niczym się nie wyróżniłeś. Nabij brakujące 74.5 godzin. GT które podałeś nic nie pokazuje, Amxx jak zauważył Michas nie jest przekłamany? Jestem na NIE!
 2. fRyT3k

  Cześć
 3. fRyT3k

  Z tym destroyerm jest mały problem w chwili banowania jak koleś wyjdzie przed banem to dostaje go niewinna osoba.
 4. fRyT3k

  TAK!!! Powrót na stanowisko Większość zna, pamięta, ogarnięty kolega, pomoc się przyda
 5. fRyT3k

  Tak. Gra tu już od dłuższego czasu, zgłasza na [email protected], jak i na steam. Posiada mikrofon, komunikatywny, odpowiedni wiek,
 6. fRyT3k

  10 minut gadałeś, początkowo było to nawet zabawne ale w pewnym momencie powiedziałem ci żebyś już przestał bo zaczyta to drażnić, poczekałem jeszcze 2 rundy po czym poleciał ban. Po alkoholu załaczył ci się rycerz.
 7. Przez jakiś czas mało mnie było na sreverze , problemy z inertnetem i sprawy prywatne. Internet działa już, ale sprawy prywatne dalej kolidują z czasem poświęcanym grze, wolne tylko wekeendy i to nie zawsze. Spodziewam się że sytuacja nie ulegnie poprawie przez 2 miesiące.
 8. fRyT3k

  Tak Adminów potrzeba, mikrofon, staż, zgłasza na [email protected]
 9. fRyT3k

  Na serverze widziałem parę razy, jednak za krótko nie mam wyrobionej opini o Tobie, pograj dłużej. Link do GT wstaw. Chwilowo Nie. Może zmienię zdanie za jakiś czas.
 10. fRyT3k

  [P] Ulubiony kolor? [P] Ile masz wzrostu? [P] Jak mijają wakacje? [P] Dostane podwyżkę? [P] Ulubiony film? [P] Ulubiona piosenka? [P] Najlepszy sposób na relax? [P] Mieszkasz w mieście na wsi? [P] Którą porę dnia najbardziej lubisz? [P] Kawa czarna czy z mlekiem? [P] Ulubiony napój? [P] Ile lat grasz w csa? [P] Jak to się stało że grasz w csa?
 11. fRyT3k

  Witaj Jak już się tak witasz to mogłabyś imię podać
 12. fRyT3k

  Cześć Oli Miło mi że gościsz u nas na serverze
 13. fRyT3k

  Cześć Groźna kobieta z Ciebie
 14. fRyT3k

  Może z innej beczki ale napiszę prośbę do admina N(e)O o nie banowanie więcej HLTV: 1s1k najlepsze serwery PL .
 15. fRyT3k

  Zostałeś potraktowany jak każdy gracz. Przy nicku nie masz czerwonej kropki obowiązują Ciebie te same zasady co wszystkich. Upomnienie słowne było, powinieneś się dostosować. Masz moderatora znasz doskonale zasady które wielokrotnie złamałeś za co zostałeś nagrodzony banem. Wiem że z Twojej strony możesz czuć się pokrzywdzony, ale kampienie na respie jest karane tak samo nie wykonywanie celów mapy. Jest pewna tolerancja dla stałych graczy których znamy i wiemy że takie akcje to wyjątek, pograsz tu dłużej może też tak będziesz traktowany Co do Kain nie zasłużył na karę, ban na 30 minut adekwatny co do całokształtu. Dziękuje za współprace i życzę miłej gry po upływie kary Oglądałem demo, które pokazuje że grałeś prawidłowo, nie mam zastrzeżeń co do Twojej gry. Jednak mimo wszystko stanę w obronie Kaina, bo wiem że jest to doświadczony admin na którym można polegać, może faktycznie w tej sytuacji postąpił nie rozważnie, popełnił błąd. Tak czasami bywa jak jest mało adminów na serverze, szkoda że admin to nie hltv i wszystkiego nie widzi. P.S. Nigdzie nie napisałem że kampiłeś na respie, sugerowałem się wypowiedzią Kaina i tą Twoja " były 2 akcje, 1 co miałem 2 hp zostałem na 10 ludzi na zielonych, z każdej strony otoczony. Druga akcja gdzie zabiłem Kain (wtedy oczywiście dopiero mnie upomniał) stałem przed anarchią i wyczekałem na niego, żeby nie wszedł na tyły. To tyle."
×
×
 • Dodaj nową pozycję...