Skocz do zawartości
Long way to hell

Na chybił trafił

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Long way to hell

 

Wiek: 21

 

Doświadczenie (w byciu adminem):

 

Kilku miesięczny staż jako admin u was + kilku letnie doświadczenie w byciu adminem na innych serverach :) łacznie około 4 lat

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):

 

między 5/6 co nieco sobie przypomnę ale to zajmie dosłownie chwile ;)

 

Staż w CS-sie:

 

powyżej 7 lat

 

Steam / NonSteam:

 

NS, jeśli będzie wymagany zawsze można kupić

 

Dlaczego Ty:

 

Ponieważ jestem ogarniętą osobą wiadome każdego czasem poniesie ;). Wyłapuje cheaterów itd (jak w poprzednim podaniu ktoś napisał 3/4 moich zgłoszeń to bujda) hmm zastanówmy się gdyż na 10 osób przykładowo zgłoszonych 9 było trafnych więc proszę bez wypowiedzi aby tylko zrobić na złość ;)

 

 

 

Nie jednokrotnie zgłaszałem cheaterów na forum z powodu którym było (jak np wczoraj) pisze adminowi na u@ 3 razy ,,   .... lata po txt" admin nawet nie zszedł na spec" dopiero jak wbił inny admin to zbanował gracza.

 

 

 

Reaguje na każde zgłoszenie na u@ nawet jeżeli tyczy się to ,,pewnego" gracza / wyżej (admina) gdyż prawdę mówiąc każdy może być odpalony ;)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

 

obecnie 2h. jako admin mogę minimalnie 3-4h dziennie :)

 

Kontakt:

 

Telefon / Fb / gg :) co trzeba podaje na pw :)

 

 

 

@Edit:

 

,,Jak ktoś cię zabije zgłaszasz go na u@" hmmm takie coś zdarzyło się 2 razy ;) 1 gdy koleś miał aima a drugi raz gdy miał włączone cmd :)

 

Ps: Hardzik :) wcale nie zgłaszam każdego. A z tą wczorajszą akcją miałem na myśli pomidora któremu pisałem pare razy na u@ i na normalnym chacie a on po prostu i tak latał aby nabijać fragi ;).

 

Tyle z mojej strony więcej nic nie skomentuje. A to że przeklinam? ,,kur...." to chyba nie przekleństwo + nikogo nie obrażam oprócz osób które sam znam i to np u nas normalne.

 

,,wyzywasz że ma wh/aim" wybacz jeszcze ani razu nikogo nie ,,wyzwałem" z takich powodów :)

 

 

 

 

 

 

 

GT:

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/top_players/?query=Long+way+to+hell

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Long way to hell

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie:

 

- przeklinasz

 

- zachowujesz sie przemądrzale

 

- kazdy gracz, który Cie zabije zostaje zgłoszony na u@, ponieważ ma "wh, aim"

 

- grałeś z nami niedawno ale pozniej znowu przestałeś. Mielismy przypadki adminow, ktorzy wracali do gry i adminowali tydzień, a później znowu olali system

 

- pokaż mi tych twoich 9/10 cheaterow

 

 

 

 

 

@edit    Skoro nie pasuje Ci nasze towarzystwo to z nami nie graj.

 

 

 

http://www116.zippyshare.com/v/OB4U0Mtq/file.html

 

 

 

To, że wyłapujesz słowa to nie znaczy, że chodziło mi o to. Od razu Anuubis i Gamer zeszli go sprawdzić jak ich poprosiłem, bo wbiłem na serwer tylko na dwie minuty. 

 

 

 

+ Jeśli masz jakiś problem to składaj kolejne skargi na forum. I nie pisz, że jesteśmy zakłamani :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

 

-przeklinasz

 

-malo cie widze na serwerze

 

Nie jednokrotnie zgłaszałem cheaterów na forum z powodu którym było (jak np wczoraj) pisze adminowi na u@ 3 razy ,,   .... lata po txt" admin nawet nie zszedł na spec" dopiero jak wbił inny admin to zbanował gracza.  nie zawsze widzimy jak ktoś pisze na u@ chyba ciągle nie bedziemy patrzeć asz ty kogoś zglosisz

 

ciągle osądzasz wszystkich o aima/wh

 

 

 

Życzę powodzenia ale z mojej strony na nie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na NIE

 

-Masz Problemy z zachowaniem kultury na serwerze 

 

-płaczesz ostatnio jak ktoś cię zabije

 

-mało cię widziałem na serwerze ostatnimi czasami popraw sobie aktywność

 

-Jesteś opryskliwy w stosunku do innych graczy nie da się z tobą czasami podkreślam czasami nawiązać kontaktu.

 

 

 

Edit. ja bym tu dodał tobie +1 za obrazę adminów oraz twoje zachowanie piszesz spamisz i zachowujesz się jak takie przykładowe "dziecko" bez obrazy ale płaczesz o wszystko i mi i innym spamisz więc ogarnij się .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NA NIE.

 

-JAk napisal klopsik zachowujesz sie  przemadrzale  jestes konfliktowy.

 

-Zero aktywnosci ostatnio i juz klepiesz podanie poprzednio  2 podania  w ciagu 3  dni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o zamknięcie tematu :)  Bo to trochę śmieszne :) zapytałem klopsika ,,i co dalej w podaniu wypowiesz się że zgłaszam nie właściwą osobę (bez cheatów)(zgłaszając TnT który odpalił się na aima) i odpowiedział że tak :) także podziekuję bycie w gronie z takimi osobami jak oni :) konfliktowy? dziwne z vintoriusem / bananowym / jumperem nigdy nie byłem w konflikcie, czemu? Pewnie temu że nie byli tak zakłamani ;)

 

Pozdrawiam i proszę o szybkie zamknięcie tematu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...