Skocz do zawartości
n-ty dzien

Idol z dzieciństwa

Rekomendowane odpowiedzi

W miniony weekend mój idol z lat szczenięcych zakończył przygodę w swoim klubie. W najlepszych czasach zdecydowanie "kierownica" numer 1 na świecie. Symbol "wymierającego gatunku" w obecnych czasach.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nEdlU1GXAyg

 

 

 

Kto jest Waszym sportowym idolem od najmłodszych lat (niekoniecznie z piłki nożnej) i dlaczego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamiętam, że moim idol za łepka był zawsze Michael Owen, konkretnie nie wiem dlaczego akurat on ale wiem, że za czasu gry w Liverpoolu był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, za co dostał złotą piłkę, pamiętam jeszcze jak na komunie rodzina pytała się mnie o prezenty to nie chciałem nic innego jak właśnie strój Michaela Owena

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zinedine Zidane, Roberto Carlos, Thierry Henry, Juninho Pernambucano ;) tych czterech kolesi inspiruje mnie od szczyla ;d

 

 

 

Dodałbym do tego Casillasa, Dudka, Kahna, Buffona, Piresa, Bergkampa, van Bastena, Figo, Gregory Coupete'a, Raula i maaaasę innych jako bardziej pobocznych moich bohaterów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Didier Drogba - jest moim idolem od chwili, kiedy pierwszy raz ujrzałem go w akcji. Niestety jego era w Chelsea dobiegła końca.

 

 

 

Takimi moimi "pobocznymi" bohaterami są m.in. Samuel Eto'o, Emmanuel Adebayor, Kaka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ronaldinho-Chyba on daje przykład jak grać w piłkę nożną to że ma trochę lat na karku to nie znaczy że nie potrafi grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...