Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Heeej :) mam kilka pomysłów co do serwera:D

 

 

 

1) Freeze time - fajnie by było gdyby trwał on przynajmniej 5-7 sekund. Może wydawać się to zbędne, ale jednak wiele może ułatwić. Przykład: mapa de_inferno chce biegnąć z awp na środek zanim TT wybiegnie z pochylni ale przy braku tego pluginu jest to nie realne, tym bardziej jak nie tylko chce kupić broń ale jeszcze kewlar itp. Widziałam tą propozycje wcześniej jednak nie było żadnego odzewu w te stronę więc postanowiłam napisać o tym.

 

 

 

2) Co wy na to, żeby zamiast określonego czasu na mapę zrobić do 12 wygranych rund przez TT/CT. Myślę, że jest to fajny pomysł, wniesie coś nowego na serwer i przy okazji będzie większa rywalizacja.

 

 

 

3) Konkurs na najlepszego admina miesiąca - co miesiąc wyznaczona osoba (bądź jeśli opiekun serwera wyrazi zgodę, żebym to była ja) będzie robić ankietę, w której użytkownicy forum będą mogli głosować na ich zdaniem najlepszego admina tego serwera. Nagrodą dla zwycięzcy będzie notka na serwerze na say typu: xyz najlepszym adminem FFA w maju, Gratulujemy !

 

 

 

4) Lista administratorów - proponuje dodać w, którymś z działów listę administratorów wraz z SID steama, można to podzielić na stałych, na okresie próbnym czy zawieszonych. Ułatwi to z nimi kontakt

 

 

 

5) W sumie to już ostatnia moja propozycja, która fakt bardziej dotyczy forum. Mianowicie chodzi o ELITE SERWERA FFA. Pewnie zastanawiacie się o co chodzi, więc już mówię - co 3 miesiące, można tworzyć temat z głosowaniem na graczy FFA w różnych kategoriach, np najlepszy gracz etc. Co to da? Osoby, które znajda się na tej liście nie dostaną żadnych nagród rzeczowych, jednakże uważam, że znalezienie się na takiej liście wyróżni poszczególne osoby i w sumie każdy z was zobaczy jak jest postrzegany przez innych.

 

 

 

To tyle z mojej strony, jeśli któraś z propozycji powtórzyła sie do z góy przepraszam, szperałam po dziale FFA i nigdzie takich opcji nie widziałam jednak jestem człowiekiem i mogłam coś przeoczyć :)

 

 

 

Pozdrawiam Tymbarkowa !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 - jak dla mnie to może być :)

 

2 - troszkę bez sensu i tak mapy trwają po 25 minut (jak dla mnie to i tak za długo ponadto większość graczy mówi to samo)

 

3 - takimi rzeczami i tak nie będzie miał się kto zająć, a po za tym mało kto odwiedza działy serverów

 

4 - lista adminów jest (jak zjedziesz na dół forum masz odpowiednie rangi, jeśli dobrze pomyślisz i popatrzysz to połowę z adminów znajdziesz na serverze bez problemu)

 

5 - Jak dla mnie totalnie bez sensu, ponieważ nic nie wnosi dla servera i dla graczy. Oni i tak będą to mieli gdzieś - takie jest moje zdanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Ustaw sobie bindy, na eco za długo by się czekało.

 

2. 25 min to odpowiedni czas mapy.

 

3. Nie wiem, kogo by to interesowało ^^.

 

4. Po to mamy forum, żeby pisać, a poza tym widać, kto wypowiada się w dziale FFA.

 

5. Mamy top15, więcej nie trzeba.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

1) Proponuje ustawić sobie bindy i po kłopocie. Bez sensu będziemy tracić czas gry na podskoki;)

 

2) Rzadko dochodzi do 12 wygranych. Wyjdzie w końcu, że będziemy po 40min grać mapę przy wyrównanych składach. 20-25min jest spoko na jedną mapę.

 

3) Bez sensu. Każdy i tak wie, że jestem najlepszym adminemxD

 

4) Ja bym poszedł w drugą stronę. Lista adminów mogła by być niewidoczna, ponieważ przy wejściu admina na serwer każdy wyłącza syf, który używa;) Także schowana lista jest wypośrodkowanym rozwiązaniem.

 

5) Jest ranking na serwerze i każdy może sprawdzić kto najbardziej czituje;D

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...