Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [Problem] dd2+bf4 BAN NA NIE MÓJ NICK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Zgłosiłem się o UB, lecz dowiedziałem się że mam jeszcze jednego bana na nick na którym nie gram.... Mam nick Donato ^_^, a ban jest na nick WOJO1991, kompletnie nwm kto to jest ALE NIE JA !! Gram cały czas na dd2+bf4 i nie miałem żadnych problemów. Kiedy na serwie było z 10-15 osób to szkoda mi było tego serwa bo fajny jest a coraz mniej ludzi grało i pisałem do graczy aby zapraszali swoich przyjaciół i rzeczywiście osób było troche wiecej. A wy mi się tak odwdzięczacie :( . Już kiedyś jak zaczynałęm grać jak sprawdzałem AMX bans to pisało że mam bana na nick WOJO1991, ale się nie przejmowałęm bo to nie ja. I jeszcze proponujecie mi żebym robił reklamy. Przykro mi ale chyba już na mh odechciewa się grać od tych niepotrzebnych incydentów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 jest to zły dział jeżeli prosisz o ub to w dziale UBT.

 

 

 

Po 2 prawdopodobnie Twoje ip nałożyło się z IP zbanowanego. Spróbuj je zmienić poprzez reset routera, bądź telefon do operatora. Ja ten temat zamykam, jeżeli będą jakieś wątpliwości zapraszam na pw, bądź do działu UBT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...