Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Strzelec wsparcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mianowicie chodzi mi o tą klasę. Jestem za jej usunięciem, ponieważ wydaje mi się że jeśli ktoś kampi całą mapę i nie wykonuje celi, mija się trochę z logiką tej klasy. Więc jeśli ktoś może coś z tym zrobić, było by fajnie. Może od razu nie usuwać , ale np. po 10s kucania widać cię, albo zmienić kucanie z bronią na nóż.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boze dajcie spokoj juz  tym klasa ;] tylko narzekacie a sami macie premium niech inni tez maja jakies szanse a nie ;] padacie denerwujecie sie i tylko piszecie o oslabieniach ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi mi o to Filo. Tylko gram sobie dziś w CT, a gościu gra w TT tą klasą i 5 razy zamiast wykonywać celi, musiałem po niego iść , aż miał AWP to co chwila zmieniał pozycję i kampił , wkurza taka sytuacja racja , ale admina nie ma i tak się dzieje. Dlatego tylko z tego powodu chce wywalić te klasę, lub osłabić. Ale oprócz tego, jest ta klasa nie widoczna, jest perk że jesteś nie widoczny, jest jeszcze ninja. A w zamian mamy co, jeden perk co widzi widzialnych. trochę bez sensu moim zdaniem , nie chce dodawać że ten perk wypada raz na ruski rok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Boze dajcie spokoj juz  tym klasa ;] tylko narzekacie a sami macie premium niech inni tez maja jakies szanse a nie ;] padacie denerwujecie sie i tylko piszecie o oslabieniach ...

 

 

zgadzam się z tym najbardziej płaczą jak ktos padnie bo zabiła go zwykła klasa a sam ma premium. wszyscy musza mieć szanse a nie tylko 1/1 i bóg cs'a heh ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wszystko tylko oslabiac itp ;] niedlugo zrobicie z tego coda ffa lub bf2 czy jakos tam  ;]  czasami sie taki kamper znajdzie ale to sporadycznie ;] uzyj uev jesli go nie mozesz znalesc lub obserwuj radar ;] i jak dla mnie klasy sa ok ;] i jak mowilem przestancie plakac nie kazdego stac na klase premium a pozatym jak mowilem wczesniej musza byc podobne szanse ..powtorze podobne bo premium jak dla mnie sa lepsze od zwyklych klas jesli ktos sie potrafi nimi obslugiwac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FILO, napisałeś że niedługo zrobi się z tego cod'a - bf lub ffa. Ale sama niewidzialność wzięła się prawdopodobnie z DiabloMod'a - i w tym modzie powinna zostać. Klasy z taką przeźroczystością to przesada na Cod'ach. Mnie osobiście ta klasa nie przeszkadza, aczkolwiek wywaliłbym ją na zbity pysk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widzę sensu i potrzeby usuwania osłabiania  tej klasy gra nią kilka osób  i nie są oni najlepsi .Jak dla mnie jest ona ok.To prawda kampienie jest uciążliwe ale od tego są admini aby  to eliminować i zmuszać graczy do wykonywania celi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...