Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Strzelec Wyborowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam ,

 

wchodze sobie na serwer patrze a tu strzelec aby 2skoki , no panowie nie przesadzajmy z tym oslabianiem byly kiedys 4 skoki juz teraz aby 2 jak na moje to mala przesada . Taka sytuacja : Gram lepjej niz przecietny gracz spokojnie moge otwierac tabelki i wydaje mi sie ze oslabiacie go tylko przezemnie , pomyslmy tez o przecietnych graczach co chcieli by tez miec jakies szanse przeciw klasy premium , juz i tak kazdy placze ze premium sa przesadzone np. Taki kapitan  100 wytrz. 1/1 z awp, m4  na 1lvl i wes teraz jako przecietny gracz ubij takiego , a dodajmy teraz jeszcze do tego skilla np Filo , nawet ja mam z nim problemy a co teraz ma zrobic Taki przecietny gracz .

 

Ergo: Wiec jak juz niemozemy zabic kogos takiego to dajcie nam chociaz poskakc sobie. Dal bym wiecej przykladow na to ze inne klasy sa jeszcze lepsze niz nasz strzelec ale niemam teraz czasu.

 

jezeli bedzie taka potrzeba rozpisze to wszystko.

 

 

 

dzieki za przeczytanie i wysluchanie

 

AlN

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK Strzelec przed tem był lepszy z czterema skokami bo teraz to zamalo 2 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To i tak nie ma sensu jest wystarczająco mocny samo oślepianie robi straszne zamieszanie przy bezliku ammo. Cyber który jest premium jest słabszy od tej klasy więc gdzie tutaj sens?? Jestem na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sie wogole nie wypowiadam gdyz wiele razy ten temat byl i od samego poczatku bylem za nie pogarszaniem strzelca wyborowego gdyz musza byc silne klasy zarowno premium jak i zwykle ;] 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Moj pomysl dac mu autoprzeladowanie zamiast bezliku i niech ma te 4 czy 5 skokow

 

 

Teraz to by płacz się zaczął :D 4 magazynki szybko idzie wystrzelić, a skokami nikt nie ugra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chociaż nie przeskakuja na eldorado górą na przeciwny resp jak na innych serwerach :D Mnie w Wyborowym najbardziej razi to oslepienie :/ A to autoprzeladowanie nie taki głupi pomysł :D Chociaż ammo zaczynali by oszczędzać xD:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...