Skocz do zawartości
jestem slaby i chuj.

Problem z kartą graficzną.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu zauważyłem bardzo duży spadek FPS'ów w grach, zarówno csie, jak i League of Legends. W csie fpsy zawsze utrzymywały się jako 100, od jakiegoś czasu wahają się od 60 do 100, w smoku spadają nawet do 30. W lolu zawsze miałem powyżej 100, zazwyczaj 120, teraz gdy po prostu biegam mam po 60,a gdy biorę udział w teamfighcie spadają do nawet 20. Załączam screeny, które pokazują problem. Proszę o pomoc.

 

http://www71.zippyshare.com/v/U0uOgJmx/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale wydaje mi się że to przez bród , wtedy Ci sie grzeje karta i spadają Ci fpsy  , ja na starej karcie miałem 95 stopni , i mogłem sobie na niej ugotować herbate ;> Ale zmieniłem na 630 GT i temperatura utrzymuje się na 40 Stopniach używając maks zakładek w google chrome , CS:GO , STEAM , GG , STEAM , AIMP , LOL , OPENFM. Próbowałem włączyć wszystko i max temperatura miała 40 stopni. Polecam Ci ten program , pokazuje Ci on jakie masz nawet napięcie w kompie , ilość RPM (czyli z jaką szybkością kreci Ci sie chłodzenie , wiatraki i takie tam. Zobacz na screenie ;)

 

 

 

http://www82.zippyshare.com/v/dXpBsjII/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@up daj screena temperatur ;)

 

 

 

 

 

 

 

 Jak mam Wam pokazać temperaturę karty GeForce, skoro ona jest wyłączona, a działa ta INTELowska?

Jeśli pracujesz na karcie zintegrowanej to czemu się dziwisz spadkom FPS? Zintegrowana karta intelowska jest głównie po to, żeby laptop w ogóle działał + wyświetlał prawidłowo mało wymagające gry i filmy. Masz zainstalowane sterowniki od GeForce'a?

 

 

 

W przypadku bardziej wymagających rzeczy GF sam się powinien "podpiąć" i przejąć obliczenia za zintegrowanego INTELa.

 

 

 

PS. W Menedżerze urządzeń wszystko gra? Nie masz żadnych trójkącików z wykrzyknikiem? W sumie możesz też zrobić screenshota tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www68.zippyshare.com/v/bDW17B5D/file.html No w 1 poście załączyłem screeny, gdzie widnieje żółty wykrzyknik przy karcie i jest napisane "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)" PS. Nie włączałem sam  tej karty INTELowskiej, samo się przełączyło .

 

Ta karta INTELowska też jakaś dziwna, niedawno wszedłem w cs'a i miałem stale 30 fps'ów, a teraz wszedłem i stałe 100 :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aj nie zauważyłem. Gdzie załączyłeś screena temperatur po grze?

 

 

 

Pobierz najnowsze sterowniki do tej karty (oczywiście ze strony producenta) i usuń sterownik który teraz masz. Na stronie producenta karty powinieneś znaleźć instrukcję deinstalacji sterowników. Po deinstalacji i ponownym uruchomieniu lapka, zainstaluj te pobrane, uruchom lapka ponownie i sprawdź czy wykrzyknik* nadal wystepuje.

 

 

 

*Kod 43 jest co najmniej dziwy w przypadku karty graficznej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...