Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [Admin 45k lvl] OneShootOneKill ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:OneShootOneKill ;*

Wiek:18 lat

Doświadczenie (w byciu adminem):Doświadczenie mam dosyć spore gdyż jestem adminem na 2 serwerach cod mod 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-10

Staż w CS-sie:6-7 lat

Steam / NonSteam:STEMA

Dlaczego Ty:Dlaczego ja dlatego że na serwie panuje chaos a ja postaram się to zmienić,gra dużo cziterów zmienie to jak coś pisz gg lub steam zawsze aktywny :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:7godz

Kontakt:STEAM KoSSa49

 

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/OneShootOneKill%20%3B%2A/80.72.40.110:27027/       TO SIĘ POPRAWI !! :)

 

 

 

                                                                                                                         POZDRAWIAM OneShootOneKill ;* :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Myślę, że nie trzeba czekać na Galaxiego z rozważeniem tego podania. 59 minut na serwie wyklucza Cię z bycia adminem. Dobij te 20h i zapraszam z podaniem za 2 tygodnie.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...