Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> czeslaw ub..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas grania:czeslaw

Godzina, data zdarzenia:nie wiem,

Mapa:nie wiem

 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Multi-Head.pl [DD2 + BF4][V.I.P][RESET ODZNAK] ^ 1shot1kill.pl. 

[AMXBans] Pozostalo ci 8 tygodni , 19 godzin , 32 minut i 6 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : misiu966 

[AMXBans] Powod : ' CD Hack ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 1971483899 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 78.11.88.66 ' 

[AMXBans] =======================================

 

dodam ze dostałem ub za ssy na cod 200lvl i chciałem wejsc na server a tu takie cos 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana dostałeś na serwerze DD2 + BF4, możliwe że ktoś ma takie samo IP jak Ty, ale możliwe że to Ty grałeś ale na innym nicku, sprawę zostawiam Opiekunowi Serwera

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm Twoje ip nałożyło się z osobą, która dostała takiego bana. Spróbuj zresetować router, bądź zadzwonić do operatora w celu zmiany ip. Jeżeli nie pomoże napisz, postaramy się coś innego podziałąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

kolego ja ma stałe ipi tylko gram na cod 200 mozna zobaczyc moje ostatnie dzisiejsze odwolanie o 11:08 miałem ssy do wstaienia i mam inne ip

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/63011-czeslaw-ub/

 

 

 

prosze moje odwoalnie dzisja i ja nie mam żadnego stema tylko ns i stale ip i nie grywam na innych tylko na cod

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

dzwoniłem dzisaj koledzy do swojego operatora bo internet mam radiowy i nie ma takiej mozliwosci zmiany ip bo gra nie chodzi tak mi powiedział goscia z internetu nie mozecie wykasowac tego bana przeciesz podałem swoje ip z bana za ssy co dostałem na cod 200lvl ja takie mam ip a nie jak tu pisze za jakies cd hack czy cos takiego 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dla mnie jest to bardzo dziwne, ponieważ w poprzednim odwołaniu dostałeś bana na IP 188.127.2.82 ,a teraz gdy napisałeś temat to pokazuje się 78.11.88.66 co oznacza,że pokrywa się ze zbanowany IP . Nie wydaje mi się żebyś miał internet radiowy,ponieważ w obu przypadkach byś miał to samo IP a teraz co raptem zmieniło się przy stałym IP? Ban na IP tym co w temacie jest z 11.04.2015 skoro zmieniło Ci się IP po porzednim banie to znaczy,że możesz IP zmienić kolejny raz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

to sobie zobacz ban z godziny 11:08 zrobiono mi ssy na cod 200

 

godzina 11:12- ssy wstawiłem i dostałem ub chciałem zagrac 

 

Wycinek z konsoli  co dostalem ssy 

 

STEAM_ID / IP:

 

[AXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Multi-Head.pl'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:4:2108640898'

[AMXBans] Twoje IP: '188.127.2.82'

[AMXBans] ========================================

 

a tu wycinek z jakiegos bana co nawet nie grałem na innym servie tylko na cod 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Multi-Head.pl [DD2 + BF4][V.I.P][RESET ODZNAK] ^ 1shot1kill.pl. 

[AMXBans] Pozostalo ci 8 tygodni , 19 godzin , 32 minut i 6 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : misiu966 

[AMXBans] Powod : ' CD Hack ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 1971483899 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 78.11.88.66 ' 

[AMXBans] =======================================

 

Pytanie co tu sie pokrywa jak mam nick nawet na forum czeslaw nawet jestem na forum zarejestrowany pod tym ip administracja moze to bardzo łatwo sprawdzić prawda tutaj nic nie próbuje oszukać tylko wytłumaczyć ze to jest pomyłka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Dla mnie jest to bardzo dziwne, ponieważ w poprzednim odwołaniu dostałeś bana na IP 188.127.2.82 ,a teraz gdy napisałeś temat to pokazuje się 78.11.88.66 co oznacza,że pokrywa się ze zbanowany IP . Nie wydaje mi się żebyś miał internet radiowy,ponieważ w obu przypadkach byś miał to samo IP a teraz co raptem zmieniło się przy stałym IP? Ban na IP tym co w temacie jest z 11.04.2015 skoro zmieniło Ci się IP po porzednim banie to znaczy,że możesz IP zmienić kolejny raz :)

 

 

Jak chcesz sprawdzic daj ub wejde na byle jaki server dasz mi bana prema i zobaczysz ze ip mam takie samo jak z wstawionych ssów  jak inaczej mozna wytłumaczyc 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Proszę bardzo :)

 

 

 

http://scr.hu/5rb2/2bgno

 

 

 

 

 

 

 

Nadal twierdzisz , że masz stałe IP ? Poprzedni ban na IP 188.127.2.82 ,a teraz masz takie samo jak zbanowane to raczej nie jest stałe IP ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

tak oczywiscie ze mam stałe

 

 jak napsiałem wyżej mozna to sprawdzic po logach jak sie rejestruje na wasze forum jakie mam ip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Resetowałem router i to samo wyskakuje  jak psialem i do tego robiłem jak pisałes wczesnije z cs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wszystkie fakty przedstawiłem wyżej ip mogłeś zmienić skoro masz teraz inne niż poprzednio. Jeżeli uda Ci się ponownie zmienić IP to ekstra,a jeżeli nie to  jedyną szansą na UB jest 50 reklam sieci zrobionych własnoręcznie .

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...