Skocz do zawartości
EvO

Kolejny admin cod'a 400 na dywaniku.

Rekomendowane odpowiedzi

@NaTeOooO- nasz doradca od amxx, oraz admin cod'a 400. Wiele osób kojarzy go tylko i wyłącznie z tych faktów, tak naprawdę mało kto wie, że to zapalony pasjonat motoryzacji. Zapraszam.


Redaktor- niebieski


@NaTeOooO- pomarańczowy



Witam z tej strony redaktor Multi-Head. Zgodziłeś się na wywiad, czy możemy zaczynać?


Cześć, oczywiście.


W takim razie na początek przybliż swoją osobę użytkownikom.


Mam na imię Andrzej i mam 17 lat. Mieszkam w małej miejscowości Krużlowa Niżna (Małopolska), uczęszczam do szkoły zawodowej , kierunek mechanik pojazdów samochodowych. :) Interesuje się motoryzacją jak sama szkoła wskazuje. xD Lubie poznawać nowych ludzi.


Co zainspirowało Cię do tego, aby wybrać taki właśnie kierunek?


Hmmm uwielbiam jednoślady i chciałbym je sam naprawiać i zajmować się nimi! :D


Doskonale Cię rozumiem. Interesuje Cię sport, może masz jakąś ulubioną drużynę sportową?


Ogólnie nie mam ulubionej drużyny, ze sportu mogę na przykład zagrać w piłkę (czasami). :P


Miałeś w życiu jakieś ciekawe, być może zabawne przygody, którymi mógłbyś się z nami podzielić?


Chyba każdy miał taką przygodę raz w życiu. :) Ja miałem takich kilka, ale wybiorę jedną z nich. Chciałem zjechać z górki moim motocyklem Zipp Pro 50/125, oczywiście nie chciało mi się wsiadać na niego, więc prawą nogę postawiłem na lewej stopce, po chwili jazdy w dól przypadkowo zmieniłem bieg na jedynkę, po czym przyhamował mi motor i wyrzuciło mnie na drugą stronę. W efekcie połamałem kierunkowskazy. xD Akurat to mi myśl przyszło jak mówimy o zabawnej sytuacji, ale beka była. :)


Haha, no i wydatek na nowe kierunki (kiedyś zaliczyłem coś podobnego). Ale przejdźmy już do następnej kwestii. Czy miałeś w swoim życiu jakieś plany/cele, które już zrealizowałeś, czy wciąż dążysz do czegoś?


Kierunki połamałem około 4 razy. xD Powiem szczerze, że nie pamiętam jakie cele/plany miałem ale mam teraz, za rok zdać prawko na kat. A2 i kupić Suzuki GS 500f.


Oo no to ciekawie, będzie już czym "latać". Masz może jakies motto, którym się kierujesz?


Powiedzmy że ten cytat jest najbardziej pasujący "Co Nas nie zabije to nas wzmocni". :D


Czyli widzę, że lubisz iść na całość i szukać nowych wrażeń. :) Może powiesz nam jak zaczęła się Twoja przygoda z cs. Opowiesz nam coś o swojej karierze w tej grze (słyszałem, że posiadałeś własny serwer).


Tak posiadałem z 3 serwery cs 1.6 to było dość dawno. Płaciłem metodą SMS, wiec wiesz jak było z finansami na serwer i dlatego już nich nie mam. Oczywiście teraz mogę robić przelewy ale nie mam ochoty robić sam serwera. :) Moja przygoda z cs 1.6 rozpoczęła się dawno mając około 12-13 lat, grałem non steam, kupiłem steam od kolesia którego polecił mi kolega, jest to gra, która mnie totalnie wciągnęła. :D


Nie tylko Ciebie, a grasz może obecnie w jakiś inne gry?


Około 2 miesiące temu przeszedłem grę Dying Light (polecam), gram rzadko w Battlefield4, Titanfall i World of Warcraft.


Może powiesz jak się znalazłeś na Multi-Headzie? :)


Bardzo prosto, jest to moja dawna przeszłość. Kiedyś byłem na MH adminem na cod 400 i po przerwie wróciłem na MH na to samo stanowisko. :)


Masz jeszcze jakieś plany co do naszej sieci?


Pomagać społeczności, doradzać, ulepszać MH i może zdobyć poważniejszą rangę.


Powodzenia. Przejdę teraz do trochę bardziej drażliwego tematu, a mianowicie wybory prezydenckie, o których jest teraz tak głośno w mediach. Ustosunkujesz się do tego?


Coś słyszałem o Korwinie ale nie miał on szans na wygranie. :) Bitwa toczy się między Dudą a Komorowskim, na żadnego z nich nie zagłosowałbym. Mój głos oddałbym na Kukiza, aby zobaczyć jak się sprawuje. xD


Prawdę powiedziawszy ja sam na niego głosowałem. Niestety odpadł w I turze, ale dobra tyle na ten temat. Powiedziałbyś może coś o swoich upodobaniach muzycznych? Może podasz jakąś ulubioną piosenkę?


Słucham prawie wszystkiego, ale odpada rock, metal,itp. Po prostu słucham co wpadnie w ucho. :) Ulubiona muzyczka hmm... :) Jest tego dużooo, ale niech będzie ta "Lost Frequencies - Are You With Me".




Bardzo fajny kawałek, też mi się podoba. Przedstawisz dla naszych użytkowników jakiegoś "suchara"? :P


Stoją dwie krowy na pastwisku, jedna mówi: - "Muuuuu" na to druga: - "Ty mendo ja to chciałam powiedzieć".


Haha. :D Powoli będziemy się zbliżać do końca wywiadu, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?


Nie będę tu wymieniał każdego, więc pozdrawiam wszystkich. :P


Dobra w takim razie dziękuje za ten wywiad. Trzymaj się. ;)


Też dziękuje było na prawdę miło. :)




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

[align=center]Mieszkam w małej miejscowości Krużlowa Niżna (Małopolska)[/align]

 

 

Nigdy nie słyszałam o takiej miejscowości, a sama mieszkam w Małopolsce - jak to możliwe? :o. Wpadaj Andrzeju do Krakowa na piweczko!  :drinks: .

 

 

 

 

 

@EvO, wywiad króciutki, ale bardzo sympatycznie się czytało, na prawdę. Madzia jest z Ciebie dumna. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Krótko, zwięźle i na temat ;)

 

 

 

Dobra robota i oczywiście +

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiedziałem, że tu takie rzeczy macie - bardzo miłe zaskoczenie i szczerze powiedziawszy wielu dziennikarzy mogłoby się uczyć zwięzłego zadawania pytań... Rozmówca też z ciekawym podejściem, czekam na kolejne wersje! :)

 

 

Hmm i ja też coś muszę: Naprawdę* - dobrze było :P

 

 

 

Peace!

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...