Skocz do zawartości
N(e)O

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ub N(e)O

Rekomendowane odpowiedzi

siemka dzisiaj grajac na jednym z waszych serwerow  a  dokladnie  dd2+bf4+cod  dostalem bana  permamentnego od  admina  o niku F.I.G.H.T.E.R. ktory bez przyczyny  mi go dal ani ssow ani nic  kiedy kolega grajacy razem ze mna zadal pytanie do neigo dlaczego nie dales mu sssow tylko go wyzuciles  permamentnie on odpowiedzial bo taki mam kaprys .

 

 

 

Jestem obuzony zachowaniem tego admina prosze o ub!!

 

 

 

 

 

 

 

Twój nick podczas grania: N(e)O

Godzina, data zdarzenia: godzina koilo  18:35

Mapa: de_dust2

Link do screenów: nie dostalem nawet ssow zrobionych

STEAM_ID / IP: [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:318161516'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj!

 

 

Screeny są robione automatycznie, dlatego też nie ma możliwości abyś ich nie posiadał. Jeżeli nie możesz ich znaleźć skorzystaj z poniższych poradników:

 

 

Gdzie znaleźć screeny:

http://multi-head.pl/topic/13917-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

 

 

Poradnik wideo:

http://multi-head.pl/topic/29175-jak-wstawi%C4%87-ssy-poradnik-video/

 

 

Kolejną czynnością, która pomoże Ci będzie zainstalowanie programu irfanview i poszukanie nazwy plików np. halflife01.tga.

 

Będzie Ci on potrzebny, ponieważ możesz nie posiadać programu do odtwarzania rozszerzenia TGA i widnieją jako białe pliki co możne wprowadzać w błąd.

 

 

Jak nie programem to szukaj po dacie bądź typie pliku daj w folderze zakładkę widok>lista i będziesz miał przejrzyście dany typ pliku i datę.

 

 

W przypadku braku screenów po upływie 24 godzin masz jednorazową szanse na otrzymanie UB przez zrobienie reklam. Więcej na ten temat w linku poniżej :

 

http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

Powodzenia!

 

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

tak,mój błąd.Ale tak wyczytałem z kontekstu tego co napisał gracz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 to nie ten serwer, po drugie @HaZarD974 jako admin ubt powinieneś może popatrzeć w bansa. Powód jest jednoznaczny, a jest to "Czitujesz" od admina @F.I.G.H.T.E.R..

 

 

 

 

 

Admin ma na wrzucenie dowodów 24h, w innym przypadku gracz dostanie ub, a admin notatkę do odpowiedniego działu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety demko mi się nie zapisało :/,więc w takim razie proszę mnie o ukaranie .

 

N(e)O nie pisałem do twojego kolegi ,że mam taki kaprys tylko ,że jest to moja indywidualna sprawa za co daje bana i czy mam go dać w postaci ss'ow czy w postaci demka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demka nie będzie z powodu iż admin go  nie zrobił, a hltv bylo do 16.32 włączone.

 

 

 

Tym razem zakończy się tylko na słownym upomnieniu admina, gracza przepraszam za kłopot i brak możliwości gry na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...